Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ezt megvenni egy 5...

Érdemes ezt megvenni egy 5 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Amit már most tudnánk használni: [link] most 7.5 kiló a fiam 5 hónapos vagy inkább várjak még 3 hónapot és megvegyem ezt: [link]
2011. júl. 22. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele, bár sokan nem ajánlják a 9-36 kg-ig való ülést, de nekünk is olyan van.

A belinkeltek árait inkább nem kommentálom. :S

2011. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért egyiket sem venném meg, annyira nem nagy márka, mint amennyi az ára, de ez magánvélemény.

Inkább az elsőt vegyétek, mivel mindkettő csak 18kg-ig használható és ezt tudnátok most is használni.

2011. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket sem érdemes megvenni egy 5 hónaposnak. Inkább várj 3 hónapot!
2011. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, annál jobb, minél kisebb a -tól-ig súlyhatár, tehát jelen esetben az első. Egyébként szerintem nektek egy 9-18 kg-os ülés lenne a legjobb, azt kb. 4 éves koráig használja, utána egy utolsó, 18-36 kg-ig. (írom ezt úgy, h nekünk is volt 0-18-as, Concord ultimax, de csak 2-3 hónapig, nem szerette...Utána lett Maxi Cosi Priori (9-18).
2011. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A gyermekülést az első 9 hónapban akkor célszerű venni, ha kisbabáddal sokat utaztok, illetve, ha nincs bébihordozód. A bébihordozó az első 9 hónapban kifejezetten megfelel az autós utazáshoz is, és elég praktikus ahhoz, hogy utazás után autóból kiszállva vihesd akárhova kisbabádat. A gyerekülés erre nem alkalmas. 9 hónapos kor után pedig a kornak megfelelő gyerekülést kell választani, tehát a másodikat, bár érdemes lenne több helyen körülnézned, mert az ár-érték arány szerintem nem jó.
2011. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!