Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni télre 15...

Érdemes megvenni télre 15 hónaposnak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ha már megy akkor akkor inkább anorkákot vegyél mert abban tud menni és nem fázik meg. Ha meg babakocsival mentek akkor dobsz rá egy takarót. Szerintem. A lányom tavaj volt télen 15 hónapos és sétált a lábán anorkában egyész télen (14 hónaposan indult el), persze ha nem szeret sétálni a babás lehet hogy érdemes elgondolkozni rajta...
2010. szept. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább lábfej nélküli overállt vegyél. Ha meg babakocsi, akkor lábzsák vagy takaró.
2010. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én veszek neki,de az olyan aminek le lehet cipzározni a lábrészét,egyik ismerősöm is olyat használt nagyobbacska babájának,és jó volt nekik.
2010. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van hasonló, én tavaly vettem, akkor volt a fiam 6 hónapos. Most 15 hónapos és még fogom neki használni a télen is, ha majd babakocsival megyünk valahova, akkor beleteszem. A mienk olyan, hogy nem csak zsák, hanem overall szerűen is rá lehet adni és akkor a lábai szabadon vannak, inkább így fogom neki használni, mert az szerintem idegesítené ha zsák lenne a lábán.
2010. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!