Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hónapos babátokat rá...

1-2 hónapos babátokat rá meritek bízni valakire - apára, nagyszülőre, rokonra - pár órára, ha valami elintézni valótok házon kívül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen mi rá mertük.Teljes mértékben megbízok a családomban.Nem voltam hisztis, ha 3 óra helyett 2,5 óra múlva adtak neki enni.Vagy bármi.

Miért te nem mered?

2011. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Persze,hogy rá! Most 4 hetes a kislányom, és a férjemre,vagy anyukámra nyugodtan ráhagyhatomz,ha valami dolgom van. Persze max. 2 órára és ha tudom,h jól van lakva.
2011. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én akkor bíztam rá páromra a kislányunkat, amikor mentem vissza a 6 hetes kontrollra(de az nálam 8 hetes volt) Fejcsiztem le tejet, hogy ha valami közbejönne és nem érnék haza a következő etetésre, akkor ő is meg tudja etetni. Semmi gond nem volt, a picúr aludt, amikor pedig felébredt apa sétálgatott vele.
2011. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én akkor bíztam rá a férjemre, amikor mentem a 6 hetes kontrollra, és minden hónapban megyek 1-2-szer moziba, mert van ingyen jegyünk, elmegyünk felváltva. Rá bármikor rábízom, végülis az apukája. ^^

Szüleim sajnos másik városban laknak, anyósomra pedig nem bíznám semmi pénzért.

2011. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Rám rám bízták a nem egész két hónapos öcsémet, nem tudom, miért ne tennék? Nem lett semmi baja.
2011. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, közeli rokonra bíztam vagy a legjobb barátnőmre. Megetettem, de a biztonság kedvéért lefejt tejet is tettem a hűtőbe, ha valami ok miatt nem érnénk haza időben (dugó, baleset bármi), akkor tudjanak neki enni adni.
2011. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Maximum apára bíznám rá. De csakis akkor, ha előtte megetettem, és nem maradok tovább 1 óránál. Másban egyelőre nem bízom.

Épp anyósom kérdezte a minap, hogy miért nem hagyjuk ott az 1 hetes babánkat amíg elintézzük a dolgunkat... Nem akartam megsérteni, de kell még jópár hónap, hogy rá merjem bízni.

2011. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Anyós vigyázott a pár hetes kicsire amíg a nagyobb gyerkőcöt elvittük orvoshoz, majd amikor a párom vitt a 6 hetes kontrollra. Mindig szoptatás után indultunk és volt otthon lefejt anyatej is.
2011. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is ott mertem hagyni anyukámmal alig 3 hetesen. Semmi baj nem lett, bár minden rosszat képzeltem út közben. Azóta még kétszer fordult elő ilyesmi, már edzett vagyok, nem aggódok. Most két hónapos.
2011. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A nagyszülőkből csak egy lakik itt,de rá csak akkor bíznám rá akármelyiket is,ha jönne- de nem érdekeljük. A párom nagyanyja lakik még pár utcányira,de Ő a saját lábában szokott megbotlani,így 2 évnél fiatalabbat semmi képen nem bíznék rá. 2 évnél idősebbet is csak azért,mert őket már nem kell felvenni.

Akikre hosszabb időre rá tudnánk bízni akár egy kisebbet is,azok messze laknak.

Tehát ha tehetném,rábíznám a rokonokra a gyerekfelügyeletet,amíg nekem dolgom van.

2011. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!