Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szilikonja van, annak...

Akinek szilikonja van, annak ugyanugy es hamar beindul a teje?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nem a szilikon miatt nem indul be vagy beindul, ugyanis a szilikont a tejcsatornák alá teszik.

Nekem most két éves a kisfiam, mikor született 8 éve volt mellimplantátumom. Császárom volt, ami még nehezebben indítja be a tejehormonokat és mégis a 2.nap már volt előtejem.

Viszont nagyon hamar elapadt, de az a stressztől volt.


Mikor terhes lettem elmentem a plasztikai sebészemhez és elmagyarázta, hogy semmi köze a szoptatásnak a mellműtéthez.

2011. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mellplasztika, igaz nem szilikon van beültetve de szerintem ez mindegy. Èn is csàszàrral szültem ès az elsô pillanattòl amikor csak tudtam ciciztettem a babàmat ès a màsodik nap estèjèn màr volt elôtejem ès azòta is csak szoptatok. Bàr azt hozzàtennèm hogy èn szülès utàn azonnal elezdtem az Urtica Urens homeòs bogyòt szedni hogy beinduljon a tej. Biztos az is segített.
2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vok: én is szedtem ezt a bogyót, de nem nagyon használt, ittam köménymaglevestől kezdve az alkoholmentes sörig mindent és nem volt tejem egy idő után... na mindegy a kérdés nem ez volt :)
2011. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!