Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kisfiam hetek óta nem...

1éves kisfiam hetek óta nem eszi meg a napi eddig elfogyasztott adagját mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem beteg ,nem nyűgös csak egyszerűen nem eszik ami engem szinte kikésziít más babája is csinál ilyet?
2011. júl. 23. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Eddig jó evő volt 2 éves fiam,mindig örültem,hogy nem is válogatott mindent megevett.

Ujabban meg sosem akar enni.

De vannak ilyen időszakok ne aggódj.Nálunk felnőtteknél is van hogy nem kivánunk semmit főleg ha meleg vagy fülledt idő van.

2011. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én 14 hósommal eddig semmi probléma nem volt evés terén!Bármit adtam neki jóízűen ette!

Viszont 1 hete alig akar enni,nem fogzik,nem beteg,jó kedvű,vidám,jókat alszik!Tehát én sem tudom az okát de ez engem sem idegesít annyira!ha éhes úgy is eszik!Most ilyen időszaka van és kész!Viszont tápszert az issza rendesen,reggel,délben,este!

2011. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat,kicsit megnyugodtam:)a tápszert azt ő is szivesen megissza.
2011. júl. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!