Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sutotokot vettem babamnak. A...

Sutotokot vettem babamnak. A heten azt kapja. Gondoltam 2napra megfozom elore az adagjat. De viszont a maradek tokot hogy taroljam? Azt is megcsinaljam, vagy kockazva tegyem a hutobe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nyugodtan berakhatod a mélyhűtőbe kockázva.De a hét minden napján azt akarsz neki adni?
2011. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kockákra vágtam és lefagyasztottam.
2011. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mélyhűtőbe tedd nyersen. Javaslom inkább sütőben süsd meg a többit, mert sokkal finomabb lesz úgy. Nem jó ha minden nap kap belőle, hetente 2 max 3 alkalom bőven elég. Ne lepődj meg ha sárgább lesz a végtermék, esetleg be is sárgulhat a bőre is, ha sok sütőtököt kap.
2011. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen egy hetig ugyan azt.5honapos most kezdtuk a hozzataplalast.
2011. szept. 14. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kockázva szoktam lefagyasztani télire is, de azért egy hétig nem adnám, mert borzalmas székrekedés okoz!
2011. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom akkor nem eszik meg belőle nagy mennyiséget, csak pár falatot. Azért nem kell ám ennyire véresen komolyan venni azt az egy hétig egyfélét dolgot. Adhatsz neki mellette almát is pl. Ki kell tapasztalni melyik kaja lesz jó neki. Lehet meg sem eszi. Az enyémek utálták.
2011. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy anyatejes,es csak probalkozunk.De mi az ami nem okoz szekrekedest?
2011. szept. 14. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!