Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos lesz 6-án a kislányo...

2 hónapos lesz 6-án a kislányom és a gyermekorvosunk szerint túl gyorsan nől be a kutacs a fején! Ez nagy baj? Azt jelenti hogy beteg a kislányom?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem beteg. Az én fiamnak 5 hónapos korára benőtt a kutacsa. Csodálkoztak raja nagyon,de ez nem gond. Csak valószínű ritka.

Mondták volna ha gond lenne.

2008. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vizsgáltasd meg szakorvossal,mert okozhat ez gondot!

Gyengeelmélyűséget,és más agyi károsodást is.

Persze ne ijedj meg rögtön,de járj mindenképp utána a dolognak.Van akit műtenek vele,ha úgy ítéli meg a szakorvos.

Az a normális,ha 1 éves kor körül záródik a kutacs.

Vigantolt gondolom nektek nem írtak,mert csontosodást okoz.Én nem vagyok orvos,de fogyatékosok közt dolgozok,láttam ilyen gyereket,akinél problémát okozott.

Jó egészséget nektek.

2008. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!