Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magas lábfejre hol tudnék...

Magas lábfejre hol tudnék cipőt venni?

Figyelt kérdés

A közelben (20km) csak a Deichmann, Humanic és kínai bolt létezik, persze minimális választékkal. Itt nem találtam félcipőt a kisfiamra. Egyszerűen egyik cipőbe sem megy bele a lábfeje, mert olyan magas a rüsztje. És én úgy vagyok vele, hogy a 8ezer ft-os cipőket (ami elvileg jó lenne a lábára) nem vagyok hajlandó megvenni arra az 1-1,5 hónapra, amíg ki nem növi.

Teszveszen sem találok olyat, ami jó is meg ki is néz valahogy.

Ti hol vesztek cipőt a magas lábfejű babátokra?

23-24es a lába másfél évesen.

Ja, a következő boltok 60 km-re vannak tőlünk, vidéken élünk.


2011. júl. 24. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
az én fiamnak is nagyon magas a lábfeje és egyedül a nike cipő jó rá használtat meg biztos nem vennék neki inkább akkor drágábbat mint egy olyan gyerek után cipőt akinek lehet baj volt a lábával.
2011. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és én a deichmannban vettem neki
2011. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ez jó kérdés. Az én fiamnak is most 23-as a lába. És magas a lábfeje. Igazából a piacon vettem neki olyan félcipőt, aminek nem olyan magas a boka része, szóval nem az a tipikus első lépés cipő, mert nem tartja a bokát. Viszont kínaiba vettünk olyan szandált, bokatartóst, merthogy az a jó a lábának, abban meg nem bír rendesen menni. Lehet, hogy az se megfelelő vmiért, de a másik piaci cipőben szépen megy.
2011. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!