Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt igy lehet? Ma kiszeretnenk...

Ezt igy lehet? Ma kiszeretnenk menni setalni viz melle, de a babahordozoba vinenk ra lehet tenni a kerekekre. Kilehet vinni igy? Ja es ezt adnam ra harisnya, rovid ujju badi, hosszuuju, nadrag es kapucnis felso melegebb fajta.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:
jaj 5 honapos a lanyom.
2009. ápr. 5. 08:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap mi is igy sétáltunk és ma is igy fogunk:rövid bady.harisnya,pulcsi vékony kapucnis felső nadrág,ja és még igy is meleg volt de nem akartam nagyon levetköztetni! 6 hónapos vittem még egy vékony plédet is.hátha kell!
2009. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ez is sok, egy réteggel többet, mint magadra, én tegnap ujjatlan felsőben zokni nélkül sétáltam, rajta volt egy body, egy harisnya, pulcsi, lábára tutyi és sapi és egy takaró.
2009. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a hordozoba akarjuk vinni az nem baj?
2009. ápr. 5. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a hordozón van napellenző, akkor nem, de azért mindenképpen kend be a pofiját valamilyen erősebb fényvédő krémmel. A víz mellett nagyon erős lehet a napfény, a víz felerősíti. A harisnya már 25-26 fokban szerintem fölösleges (gondolom, a lakásban se adsz rá ilyen melegben). A kapucnis felső is inkább legyen vékonyabb, de ha úgy látod, nyugodtan le is veheted majd a babáról. Vigyázz, mert a babák nagyon gyorsan túl tudnak melegedni, ami csak árt nekik! Nagyon igaz, hogy elég nekik 1 réteggel több, mint a felnőtteknek. Ne izzadjon be, mert akkor hamar megfázhat!
2009. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig hordozóban sétáltatom, 4 hós a kisfiam.
2009. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!