Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet "kivetkőztetni"...

Mikortól lehet "kivetkőztetni" a babákat?

Figyelt kérdés
5hónapos múlt,és nagyon izzadós baba.Ha ilyen szép napos idők vannak muszáj még rá a harisnya a nadrág alá?Mikor lehet rá napozót adni?Éjjel alhat már egy bodyban?vagy napozóban?22-24fok van a szobájában és nagyon nehezen alszik el a meleg miatt.(sajnos övé a legmelegebb szoba)Eddig rugiban aludt,pelussal betakarva
2009. ápr. 5. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam 4,5 hónapos.

Már a héten,amikor ilyen jó idő kezdett lenni nem adtam rá harisnyát.

Vettem neki egy kis textil cipőt,és azt adom rá a vékony zoknira.A babakocsiban mindig tartok egy plédet,ha hűvös lenne,akkor be tudom takarni.

Napozót én csak nyáron adok majd rá,most kint az erkélyen rövid ujjú body-ban és vékony pamut rugiban alszik.

Éjjel ugyanígy öltöztetem,csak vékonyabb takaróval vagy pléddel takarom be,mint eddig.

Nálunk is ugyanilyen meleg van a gyerek szobában.

2009. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én rövid ujjú bodyban és egy vékony hosszú ujjú rugiban sétáltattam. még így is melege volt egy kicsit ahogy észrevettem, de azért csak poloban nem mertem kivinni.
2009. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka én bodyt adok rá, és egy vékony alvózsákba teszem bele, mert bármivel takarom be, lerúgja magáról:-) nálunk is 23-24 fok van a szobájában.
2009. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!