Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak tápszer kiegészítés...

Kisfiamnak tápszer kiegészítésre van szüksége sajnos. Véleményeteket szeretném kérni a Mildibé1-es tápszerről? Azt ajánlották nekem! Illetve az áráról receptre, anélkül is!

Figyelt kérdés
köszi
2011. júl. 25. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is gondolkoztam, hogy felteszem ezt a kérdést, ugyanis nálunk is a kisfiamnak tápszerre lett szüksége, igy péntektől kezdve ugyanezt adom neki. nekem a védőnő mondta, hogy vegyem neki ezt, és mivel kezdő vagyok nem tudok egyik tápszerről sem semmit, nem is beszélve arról, hogy minden babának más jó. ha recept nélkül veszed meg, akkor én majdnem 1400 Ft-ot fizettem egy 800 g-os dobozért, de recepttel a fele! igaz, még csak pár nap telt el, de én nem vettem észre semmit sem a babámon, hogy ne lenne jó esetleg neki. Remélem tudtam segiteni valamennyire!


Kellemes babázást!

2011. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi ezt használjuk már 2hónapja,nagyon szereti a baba és én is.

Receptre 608 Ft.

Csak azt nem tudom,hogy ha pont 6hónapos lesz a pici még vajon adhatom neki az 1est??

2011. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én holnap megyek a 3 hós oltásra és akkor iratom fel a dr néninkkel.Remélem jó lesz a fiamnak,ha már a tej sajnos nem elég..akkor az ára sem olyan húzós remélem viszont tényleg jó..
2011. júl. 25. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!