Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még van időm vásárolni, míg a...

Még van időm vásárolni, míg a baba meg nem érkezik. Volt-e nálad olyan felszerelés, amit nem vettél meg, mert először feleslegesnek tűnt, de utóbb kiderült, hogy kell?

Figyelt kérdés
Vagy volt-e olyan, amit azóta is bánsz, mert nem vettél, vagy nem tudtál megvenni vmilyen okból?
2009. ápr. 5. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy apróság jutott eszembe: nem vettünk cumitartó dobozt a bébihordójára az elején, aztán mindig össze-vissza rakosgattuk a cumiját, hogy el ne hagyjuk. 2 hét után azt is beszereztük, így ez a dolog kényelmesebb lett. Fölöslegesen megvett dolgokat inkább fel tudnék sorolni :-)!
2009. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a pólyával jártam így. Világ életemben pólyaellenes voltam, a kölcsönkapottat is visszaadtam, mondván nem a múltszázadban élek.

De amikor megszületett a kisfiam, és a kórházban csak pólyában és egy bodyban volt, rájöttem, hogy jó ötlet. Nagyon könnyű volt fogni, tartani, és még melegítette is.

Amikor mentünk haza a kórházból, az első dolgunk az volt, hogy a bababoltba beugrottam egy hagyományos pólyáért. 3 hós koráig abban aludt, nagyon jó dolog volt:)

Hirtelen ez jutott eszembe:)

2009. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kenguru, gondoltam ráérek majd ha ül.. de van újszülötteknek való is, a babakocsin kívűl kell még egy hordozó.


Illetve csak két takarót vettünk neki, az kevésnek bizonyult.


más hirtelen nem jut eszembe.

2009. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit megvettem előre, és azt gondoltam áá nem is annyira fontos és mégis nagyon szükséges: BÉBI-MANIKÜRKÉSZLET

A babáknak nagyon gyorsan nő a körmük és kétnaponta vágni kell hogy ki ne karmolja az arcocskáját:)

2009. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 3 hónapos és éppen most tapétázunk, mert mi naivak egyszínűre kifestettük a szobácskáját. Hááát nagyon unta, ezért most nagy macimintásra cseréljük le. Megmutattam Neki és elkezdett hozzájuk "beszélni":)))

Még a zenélő körforgó jutott eszembe, valamint a pihenőszék - nekünk nagyon bejöttek.

Lázmérőből elég a hajlítható végű digitális, kb. 1.000 Ft, mert a fül és homlok hőmérők pontatlanok.

Nekünk nagyon nem jöttek be a belebújós fejű vastagabb pulcsik - ezért elől gombolhatóakat, ill. zippzárosakat vettünk.

2009. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Cumitartólánc...amikor viszem le a lépcsőn, hogy megyünk sétálni, fixen kiköpi a cumiját:)

Orrszívó.

Zsákok: amíg nagyon béna voltam, ő meg nagyon össze volt gömbölyödve, nagyon könnyű volt zsákba bújtatni. vannak vékonyabb típusúak is:)

A falra mi matricákat tetünk. Lehet venni minden nagyáruházban (építősben) ilyen dekor matricákat. A mienk Némós. Imádja.

Mellbimbóre krém.

Meglepően sok textilpelus megy el a büfikre ilyenekre.

A pólyát én bánom, hogy nem vettünk...gyakran kellett plédbe pólyálni, mert a kis kezeitől, ahogy kalimpál velük megijed. nem tudja, hogy az az övé, és totál bepörög (alvás helyett).

Mi útólag tettünk a kocsiba ilyen napvédőt.

Most ennyi jut eszembe! Boldog babázást!

2009. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
10 textilpelust vettem,ezt kiegészítettük 30 db-ra.; 5-6 bodyt vettem,ez nem volt elég,így mikor megszületett vett a férjem még vagy 10-et a méretében,sima pamut,"auchnosat",amit nagyon hamar kinőtt.
2009. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Játszószőnyeg nagyon bevált, elfordulásgátló párna szintén jó ötlet volt amíg ki nem nőtte a Kislányom biztonsággal fektettem bele.Műanyag előke (sokat mostam a textlit és bizony nehezen jönnek ki a makacs foltok) Amit nem használunk az a babaörző légzésfigyelő funkciója (téves riasztások miatt és hogy állandóan pittyeget) talán ebből egy kevésbé modern is elég lett volna. Boldog babázást kívánok!!
2009. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis müanyag tálkák, amibe hirtelen beledobtam a kakis-pisis pelust a pelenkázón, a másikba volt beleállitva az alkoholos üveg, hintőpor, fülpucolós doboz, popikrém, a harmadik tálka a fürdőben volt, abban kevertem ki a fürdetőkrémet, na meg ott is volt kakispelustartó tál....
2009. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellszívóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))
2009. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!