Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ha a babakocsin van babatál...

Jó ha a babakocsin van babatálca? Vagy a sima karfa jobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Inkább szivacsos vagy pánázott karfa, mert amint megtanul ücsörögni, előszeretettel fogja rágcsálni a baba a karfát és bizony ha kavicsra mész, jókorát koccanna a műanyag tálcán a kis fogacskája


Egyébként semmi haszna nincs a tálcának, a pohár, cumisüveg lazán leesik róla...

összekarcolódik a műanyag és csak ront az esztétikai összképen :-D

2011. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pont fordítva.


A szivacsos karfát,nehezebb tisztán tartani(banános vagy sáros kér után jól néz ki).

A műanyag tálcát 1mozdulattan le tudod mosni+ én oda tettem neki kis AVENT-os pohárba kölesgolyót,kekszet,gyümölcsöt.

sosem borult ki és nem kellett minden egyes falatnál megállni,hogy odaadjam neki.


Tudom miről beszélek,mind a 2fajta kocsink van...

Szóval én a tálcára esküszöm. :)


2gyerekes anyuka

2011. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt babatálca, és nem hiányzott.
2011. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Én direkt nem akartam tálcát. Babakocsi nem evésre, ivásra való :P
2011. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem etetem a gyereket kocsizás közben, nekünk teljesen felesleges a tálca. A karfa mondjuk ramatyul néz ki, mert előszeretettel rágcsálja a gyerek, de ez legyen a legnagyobb bajom.
2011. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Melyik a jobb szerintetek?

A sima karfásnak műanyag a borítása, tehát nem lenne koszos.

Mind a kettőből a bordó színű :)

[link]


[link]

2011. júl. 25. 15:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mindkettő ugyanazt tudja. Nekem a Flora jobban tetszik, viszont a Vivának állítható a tolókara...
2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene a babának folyton enni-inni valamit még út közben is? A mi babakocsink szivacsos karfáján van egy neylonhuzat, így könnyen letörlöm. (De ha sáros a keze, megtörlöm neki, mielőtt beleültetem :)
2011. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én A babatálca híve vagyok. a lányom nem eszik állandóan út közben, de ha úgy van szívesen eszegeti a kukit a kis tálcájából. valamint a tálcán van az üvege is így ha menet közben megszomjazik csak megfogja és nyomatja is. egy éves egyébként. nekünk kunert vip kocsink volt, de aztán pár hónapja tálcás Hauck-unk van. most akaroknézni egy stabilabb sportkocsit és csak tálcásban gondolkodom. azon kívük a rágcsáját azaz a rágókáját is ha unja arra teszi rá.


a kink közül én a viva-t, ugyanazt a bordót nézegetem pár napja :)

2011. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekünk karfás, de néha kiver a víz amikor maszatos szájjal belenyal. nem szeretem ha úgy néz ki a kocsi mint valami disznóól :D nem vagyok egy szigorú, de enni nem engedem benne hisz mindig rohanok és nem mindig van időm letisztogatni. szóval max ivás.sok gondtól megkímél, és menetközben tud benne kapaszkodni.ráadásul nem koszosan tolom..
2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!