Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan változott 2-3 hónapos...

Hogyan változott 2-3 hónapos babátok napirendje, miután már átaludta az éjszakát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehogy nem változott, 2 hós kora óta átalussza az éjszakákat.

8h - kelés, evés, visszaalszik kis játék után

11h - kelés, evés (zöldség+tápszer, de ő már 5hós), játék

15h - evés (tápszer+gyümi), alvás

18h - kelés, evés, játék, alvás

21h - kelés, fürdés, alvás reggelig

2011. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 hét múlva leszünk 3 hónaposak és már átalusszuk az éjszakát.Nem sokban változott a napi rendünk.A délelőtt alvással telik,délután ébren játszunk,"beszélgetünk"esetleg egy kis szundi és 6-7körül fárad el.Úgyhogy általában fél8kor már túl vagyunk a fürdésen és alvás van.Nálatok mi változott?
2011. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok azt elfelejtettem,hogy 3-4 óránként eszünk,attól függ mikor éhezik meg.Ő is 2-hós volt mikor már átaludta az éjszakákat,de már 2 hetesen is fél5-kor ébredt csak fel éjjel.
2011. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hetes kora óta átaludta az éjszakát, és napközben is minden szoptatás után aludt egy-másfél órát. Este 9kor volt fürdés, utána szopi és alvás reggel 8-ig.


Off. Viszont 8 hónapos kora óta 2-3x is felkel és csak cicivel tudom visszaaltatni. Akkoriban indult a fogzás, plusz nagyot lendült a mozgásfejlődésben is. Most 11 hónapos és még mindig 2x fixen ébred.

2011. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eddig elég szépen alakult a napirendünk, este 9- 9:30 körül feküdt, hajnali négykor kelt,evett.Legközelebb 10 kor ébredt.3 és fél-4 óránként evés,játék ,"beszélgetés", fél-egy óra alvás.

Ma reggel 6 kor még édesdeden aludt. Nem tudom hogyan kéne csinálnom, hogy megmaradjon a napi 5 étkezés úgy,hogy az utolsó fürdés után legyen 10 óra körül( Kb. 4 óránként kér enni)-keltsem fel reggel 6 kor?.Lehet,hogy nagyon szigorú vagyok a napirendet illetően,de első baba,így nem igazán tudom, jól csinálom-e.

2011. júl. 25. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggel semmi képpen ne keltsd fel,hagyd hagy aludjon!Ne aggódj ha éhe úgyis felébred éhezni nem fog!Ha néha előfordul,hogy csak 4-szer eszik,az nem gond,mert ő tudja a legjobban mennyit igényel!
2011. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja?És ha ragaszkodsz a fél 10 körüli esti étkezéshez,akkor az sem baj,ha eszik 8 körül és megeteted kb.2 óra múlva is fürdés után kicsit.ha csak esténként csináljátok,hogy rövidebb idő telik el két étkezés között,megszokja és nem zavarja össze.
2011. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irigykedem, a 3 évesem még mindig nem alussza át az éjszakát. 2x tuti kel inni. Bocs az off-ért.
2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos. A napirendje nem változott, az esti etetést hoztam előbbre. Nálunk is sokáig este 10-11 felé volt az utolsó etetés, de aztán előbbre hoztam, mert reggel sokáig aludt. Most már 8-9 felé lefekszik (ha nagyon fáradt, akkor fél 8-kor) és reggel 6-7ig alszik.
2011. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!