Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ősszel érkező ikreimnek...

Ősszel érkező ikreimnek milyen méretű ruhákat érdemes vásárolnom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy lányom, ő 38 hétre 2800 grammal született.

Én is őszre (szept közepe)vártam az ikreket, és mivel tudtam hogy a lányom sem született kicsi súllyal, valamint hogy az ikrek előbb szoktak jönni (ami nem törvényszerű, de ha időre is jönnek általában 2,5-3 kg körüliek), így én 50-56osokat is vettem. Jó is volt, 1 hónappal előbb jöttek 2 és 2,5 kg-mal, jók voltak az 50-ek rucik egy darabig.

Én 56-osakat vennék, meg még 62-eseket is, hogy legyen a következő méretből.

2011. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy!!! :)

Gratulálok a gyerkőceidhez!!!

2011. júl. 25. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányaim 52-53cm-rel születtek,úgyh utólag örültem,h nem 50-es hanem 56-os ruhákat vettem nekik.Előre nehéz kitalálni,nekem is azt mondták,h éppen 2,5kg fölött leszenek jó esetben,aztán 3kg fölött voltak mindketten.:))Szerintem 56-nál nagyobb egy darabig valószínűleg nem kell,de ha nem is veszel,akkor is legyen talonban hely ahonnan 50-es ruhákat be tudtok hirtelen szerezni.
2011. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez igen, 52-53 cm és 3 kg felett... Nagyon szép méretek ikreknél!

Hányadik hétre születtek?

Neked is gratulálok!

Én is lányokat várok. :)

2011. júl. 25. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem az utolsó uh-on mondták a becsült súlyt, hosszt, annál fél kg-mal lett nagyobb születéskor a lányom, tesómnál ugyanígy.

hogy ikreknél mennyit nőnek egyenként, azt nem tudom.

2011. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, uh-ra nem lehet adni mindig. Nekem 3 nappal szülés előtt 1700 és 2000 gr-ra becsülték őket 35+2 hétre, aztán 35+5 hétre születtek 2 és 2,5 kg-mal és 44 meg 46 cm-rel. Szóval fél kg 3 nap alatt kicsit sok lenne hízásnak.
2011. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.40. héten indították őket burokrepesztéssel.

Tulajdonképen minél előbb születnek,annál kisebbek,de ezt előre nem tudhatod.Az ikrek tényleg sokszor előbb születnek,és nekik gyakrabban kell a nagyon mini méret,de előre nagyon nehéz ráhibázni.

Sok boldogságot a lányokhoz!:))

2011. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!