Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, akinek csak...

Van olyan baba, akinek csak nappali a hasfájása? Ha így van, akkor az nem vészes, ugye? És nem is lesz rendszeres? Elég, ha én iszom ilyenkor a mecsek babyt?

Figyelt kérdés
Éjszaka különben jól alszik. Tegnap viszont egész nap sírt, délután adtam neki mecsek babyt, vagy ettől, vagy amúgy is jobban lett...arra gondoltam, ha én innám ezentúl a teát, úgy jobb lenne-e? De nem csak anyatejes a pici. 1 hós.
2011. júl. 26. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes.A legjobb,ha espumisan cseppet adsz neki!Az nem árt és nem tud hozzászokni a szervezete mert nem gyógyszer!Próbáld ki,az mindig beválik!
2011. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk csak nappali, de szerintem a ritmusa miatt is, az éjszakát végigalussza már nagyon rég, ezért nappal sokat van fent, van, hogy nem is a hasa fáj, csak nyűgös. Hogy mennyire vészes, hát volt nap, amikor felhívtam a férjem, hogy induljon el munkából hamarabb haza, mert megőrülök. Ha úgy van, ahogy lenni szokott, hogy 3 hónapos kora körül elmúlik, akkor már nincs sok hátra, de ezt nem tudhatod előre.

Most 4 és fél hós, és még mindig hasfájós, bár sokat javult a helyzet.

A teához nem tudok hozzászólni, nem használtam soha.

2011. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az espumisan sem feltétlen használ minden babának. Neknk pl. nem használt.
2011. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam rá, hogy néha csak nyűgös, mivel délutánonként van, hogy végig ébren van, és akkor késő délutántól fürdésig megy a nyügi, de az ölben többnyire megoldódik :)


Délelőttönként viszont mindig alszik egyet 10 körül. Ma el is aludt,

de fél óra múlva felsírt. Tegnap is így kezdődött.


Mégiscsak adok neki egy kis teát. Csak ez van itthon, meg infacol, de azt még nem használtuk.


A teából vajon mennyit kell innia, hogy segítsen?

2011. júl. 26. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hónapos koráig volt "nappali hasfájós". Éjjel alust. Na, de nappal...10-12 órát üvöltött végig, azt hittem begolyózok tőle, úgyhogy nála vészes volt, hiába aludt éjjel (amiért amúgy hálás vagyok neki, még szerencsénk, hogy éjjel aludt). De kegyetlen időszak volt.

Neki semmi nem hatott, sem a teák, sem a cseppek, sem a torna, sem a masszírozás, meg még mit tudom én miket próbáltunk.

Változó, hogy a babákat mennyire viseli meg.

Adhatod neki is a teát, az nem baj, nem lesz tőle baja, sőt, ha jobban is lett tőle, akkor ne te idd (az lehet hogy hatástalan), hanem inkább neki add.

2011. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 1 hónapos, s szintén nappali hasfájósok vagyunk ( eddig 2 éjszaka volt, mikor kicsit nyűgos volt a hajnali szopizás után) , nálunk is a délutánok a legrosszabbak, álltalában du. 5-6tól a fürdetésig csak sírás-nyüglődés van, max. 20 percet alszik ölben... délelőtt ő is elalszik, de gyakran felsír keservesen - most már tusom, hogy ilyenkor nem jó, ha felveszem, mert még álmos, s csak nyügis lesz, nálunk bevált, hogy ilyenkor kicsit megfújatom hajszárítóval a pociját, attól megnyugszik, majd melegítőpárna a pocira - épp fél órája aludt így vissza , és olyan édesen, nyugodtan pihizik :)

Mi is kipróbáltuk az Espumisant, Infacolt, Édeskömyény teát, de semmi sem segített, talán csak a Papaverines oldat egy kicsit. Nekünk is azt mndják, 3 hónaposan elmúlik, csak mi bírjuk addig, mert van mikor a hangja is elmegy estére szegénykémnek :(

2011. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!