Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is átalakult a nappali...

Másnál is átalakult a nappali játszóházzá, amióta baba van a háznál?

Figyelt kérdés
Van egy igen nagy ( 16nm ) szobája a 2 éves kisfiamnak, ahol, gondoltam én majd tároljuk a játékait. Nos, Ő minden reggel azzal indít, hogy kicipeli a legfontosabb és az aznapra feltétlenül szükséges játékait a nappaliba és ott játszik, a saját szobájába szinte be sem megy. Csak, ha még kell valami onnan. Engem nem zavar, csak így tulajdonképpen a nappalink elvesztette a funkcióját...:)) másnál is így van?
2011. jan. 24. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen igy van de vissza szoktam vinni és megkérem hogy segitsen elpakolni a nap folyamán.


igy nem rögzül benne hogy akárhol akármit hanem ez a mi szobánk nem még egy ami az övé lett.

2011. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is igy volt, aztan, mikor ovis lett a lanyom, akkor mar nem hordta ki a jatekait. Most van egy 1 eves occse, kezdodik minden elorol, sot meg a lanyom is kihurcolkodik, mert mikor az ocsi alszik, nem tud bent jatszani a kozos szobaban. Allandoan pakolok, hogy kozlekedni lehessen a nappaliban...
2011. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet.

Egyben van a nappali és a konyha, én is egész nap kint vagyok, és 2,5 éves fiam is itt tölti az egész napját. Már eljutottunk oda, hogy kihoztuk a játékait és itt tartjuk őket a sarokban. Igaz, hogy nagy a nappalink, kb 60 nm-es, de a szobája is 25.

2011. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hajaj! vmelyik este majdnem elvágódtam ,mert rosszul léptem egy játékára... :S :)
2011. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen:-)

És az összes ismerősnél így van ahol hasonló korú gyerek van. Az Én kisfiam 1,5 éves.

Szerintem szeretnek társaságban játszani, azért nem vonulnak el a saját szobájukba:-)

Az enyémnek is van egy szépen berendezett szobája.

2011. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is ez van. A fiam kb óvodás korában szokott hozzá, hogy a saját szobájában játsszon. A lányom most 15 hós és megint csatatér a lakás, de az előszobától kezdve a konyháig mindenhol szétszórja a játékait. Majd kinövi ő is, addig meg marad a pakolászás. :-)
2011. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4 év után visszaköltöztettem a gyerekeket a szobájukba. Addig mindvégig a nappali is játszószoba volt.

Nekem ez természetes volt, mert így a gyerkőcöket folyamatosan szemmel tudtam tartani. Most már nagyobbak,így visszakerült az összes játék a szobájukba, a nappali is nappaliként funkcionál.

Hagyd a gyereket, játsszon csak közeledben, majd ha nagyobb lesz, akkor visszavonul a szobájába. Ha meg már tini, akkor meg már ki sem lehet szobájából robbantani:-)

2011. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor látom ez mindenhol így megy..:) nálunk is közös a konyha a nappalival, így én is nyugodtabb vagyok, mert látom, ha pl. főzök stb. Májusban jön a kistesó, akkor még nem látunk neki a nappali felújításának....:)) felesleges.
2011. jan. 24. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. a nappali, a fürdőszoba, a konyha, sőt a wcbe is játékot találok. :)

Már a nagy ovis, alakulna az egy helyen tároljuk a játékokta dolog, de a teso 2 éves lesz, nála meg alakul a hordjuk szét az egész házba, mert ki tudja melyikre hol lesz szükségem elv:)

2011. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15.32-es vagyok

Nálunk is tervben volt egy festés a nappaliban, de mivel nálunk is májusban jön a kistesó, így elhalasztottuk. Jó pár évet.

2011. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!