Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogyan száritjátok a...

Anyukák, hogyan száritjátok a babátok ruháit ebben az időben?

Figyelt kérdés
Én ma már irtam ki egy kérdést, hogy a kisfiam összepisili magát, igy szinte 3-6 óránként cserélnem kell neki a ruháját is (ami egy kis rövid ujjú body, és egy hosszú ujjú rugdalózó). kimosom neki rögtön kézzel a ruhácskákat, de egyszerűen ebben az időben nem száradnak egyáltalán és én meg már kifogyok a ruhából, pedig nem lenne okom panaszra. igy ma már kétszer vasalva száritottam a ruháit, hogy tudjak mit ráadni. Nálunk a lakásban eleve hideg van, szóval kint sem és bent sem járok jól. Ti hogyan oldjátok meg?
2011. júl. 26. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Off: hogyhogy összepisili magát?


Egyébként nálunk nem száradnak a ruhák :(

2011. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyik nap mosok, de én nem kézzel, hanem géppel, másik nap vasalok. Össze is jön egy adag, textilpelusokkal, előkékkel... 1200-on centrifugáz a gép, úgyhogy éppen nyirkosan veszem ki a holmikat. A lakásba teregetek, ma kintre tettem a ruhákat, folyamatosan lesem, hogy nehogy essen és elázzanak.
2011. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom próbáljátok a szobatisztaságot. :)

Nálunk sem száradnak a ruhák sajnos. Lehet, jobban jársz, ha géppel mosol inkább és centrizel, kézzel nem tudod annyira kicsavarni szerintem. Utána marad a vasalás, azzal még talán szárad valamennyire.

2011. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem száradnak a ruhák, pedig estére már kellene a tiszta :S A hajszárítót szoktam bevetni ilyenkor. Ha már kicsit nedves csak, akkor megszárítom, majd visszateszem a szárítóra. Pár perc múlva lehet érezni, hogy megszáradt-e.
2011. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A pelenkával baj lehet, ha folyamatosan pisis lesz a ruha...

Milyet használsz? Próbálj inkább egy jobb minőségűt venni! Nekem nagyon ritkán fordul elő ilyen.

2011. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem jó a pelenkátok,próbálj ki más milyet.nem hinném hogy egy szobatisztaságot próbáló gyerek rugdalózóban van,ezt az egyik válaszolónak jelezném.én legalábbis még nem láttam 1,5-2-3 éves gyereket rugdalózóban.

ha kifolyik a pelenkából a pisi,akkor,nem jó a méret,vagy nem jó az a fazon.

2011. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

16 naposak vagyunk, és most 1-2 napja mindig pisis valamelyik oldala, ébredés után. igy, természetes, hogy mind a kettőt lecserélem. már megkérdeztem az okát, és segitettek.


azért nem géppel mosom a ruhácskáit, mert hiába van mondjuk 15 db, de azért egy adagot nem szeretnék elinditani. a textil pelusokkal együtt megvagyok kb. 3/4 óra alatt, csak a száradással van gondom. ma nagy okosan kivasaltam reggel az egyik body-ját és sikerült barnára vasalnom :) a textil pelusokat még megoldom, azokat könnyű vasalva száritani, de a vastag rugdalózók okoznak gondot.

2011. júl. 26. 14:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs ventillátorod? Teregess ki a fregolira, és állítsd hozzá közel,hogy fújja rá a levegőt!
2011. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs ventillátorunk, de azzal egyébként sem értem, hogy tud megszáradni, az hideg szelet csinál, nem meleget, azzal is időbe tellne. azonban, lehet, csak én gondolom rosszul. de, azért köszönöm szépen az ötletet illetve a segitséget!
2011. júl. 26. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már szárítottam így meg egy ruhát, ami pár óra múlva kellett. Megszáradt. A szabadban is megszáradnak a hűvös szélben is a ruhák, nemcsak melegben. Sőt, még a téli, szeles időben is szárad a kitett ruha.
2011. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!