Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Dolgoztok valamit...

Anyukák! Dolgoztok valamit otthon gyed/gyes mellett? Megéri?

Figyelt kérdés

Sajnos a gyed semmire nem elég ezért érdekelne valamiféle itthoni munka amit esetleg napi 2-3 órában (maximum) lehetne csinálni, hogy egy kis mellékeshez juthassunk.

A kézügyességem jó és jól kommunikálok az emberekkel.Esetleg valami internetes tipp?

Lehetőleg olyan munka érdekelne, ami nem jár befektetéssel (legalábbis nem nagy összeggel).

Köszi!

10 hós kiscsaj anyuja


2011. nov. 11. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Műkörmözni nem szeretnél, kicsit ár alatt dolgoznál és szép lassan elég jó havi bevétel lenne.
2011. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Éppen nem lenne rossz, talán még felszerelést is tudnék olcsóbban és papírom speciel nincs róla de régen nagyon sokat csináltam.Csak hát ugye valahol gondolom hirdetni kéne magam azért, hogy vállalok ilyesmit nem?

Vannak jó ötleteid kedves első? :)

2011. nov. 11. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2011. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, pedig én a tőzsdét javasolnám. Itthon tudom nézni az eseményeket, napi 2-3 órát foglalkozom vele. 300 E ft-ot forgatok, és havi 40 e Ft-om van belőle. Ennél kevesebbel egy vállalkozást sem tudnál elindítani. És ennél még többet lehetne nyerni, csak én túl óvatos vagyok. Na, meg nem kéne kivenni azt a pénzt, de hát sajnos rá vagyunk szorulva.
2011. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és teljesen hivatalos, mert tőkejövedelmed lehet GYED mellett is.
2011. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de megkérdezhetem a 3. válaszolótól, hogy hogyan kell tőzsdézni?
2011. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Én azt szeretném kérdezni a 3. válaszolótól, hogy ennyivel is kezdted, 300 ezerrel?
2011. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3.Engem is érdekelne ez a tőzsdézés, illetve a férjem:))

Melyik oldalon játszol?Esetleg írhatok privit ha itt nem akarsz írni, csak írd meg a címed,vagy írj nekem:)

2011. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!