Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva 10 hónapos...

Le van maradva 10 hónapos babám? Se pápá, se semmi?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy kinek mit csinál/t ennyi idősen, és mi szinte semmit sem tudunk, hiába tanítom naponta ezerszer pl: a pápá-t, még mindig nem tudja. Tapsol, hallgat a nevére, táncizik és kb ennyi.
2011. júl. 26. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez csak arról szól, hogy "bezzeg az én gyerekem". Semmiről sem maradt le a babócád, csak most az a trendi, hogy dicsekednek egymásnak az anyukák, bár szerintem régen is ez volt:D Minden babának megvan a saját fejlődési üteme, lehet, hogy ő majd hamarabb fog járni, mint más gyereke, de később fog pápázni:)Most úgyis olyan időszak jön, amikor majd sok új dolgot fog tanulni, csak türelem:D
2011. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 10hónapos,ő pápázik,de tapsolni nem tud.Nincsenek lemaradva semmibe szerintem,minden baba mást és máskor csinál.
2011. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!:) Hidd el, ők még minden héten, sőt nap, nagyon sokat fejlődnek, változnak. Az én lányom 16 hónapos múlt, 2 hete még nem tudta kimondani, hogy apa, most meg már egész nap ezt kiabálja...:) Nem tud még sok szót, de egyre többet tanul. engem is felhúzott az egyik kolléganőm, amikor azt mondta, hogy neki olyan fura, mert ilyen idős korában az ő fia már lökte a sódert... Nem kell senkivel foglalkozni! A Te babád szerintem nagyon ügyes! És nagyon jól teszed, hogy ilyen sokat foglalkozol vele!:)
2011. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 14 hósom meg tapsolni nem hajlandó viszont pápázni 11 hónapos kora óta tud!

Ne aggódj,nem egyformák!

2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!