Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Müllerben mit érdemes venni?...

Müllerben mit érdemes venni? Mi az ami jó minőségben és árban is? Bébiétel, pelenka, popsitörlő? Ki mit szokott ott venni amit tud ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt vettem a Hippes bébiételeket (2 darab van 1 csomagban), de Vettem Hipp fürdetőt, sampont is. Nagy a választék a babás dolgokban és ha kifogsz akciót, jó áron tudsz vásárolni.
2011. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a saját márkás tápszert használjuk onnan. Ja, és a törlőkendőjük is tök jó.
2011. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

èn németországban élek, és azt néztem, hogy itthon a kecskeméti bébiétel kerül annyiba mint nálunk a hipp és a hipp minöségben sokkal jobb (legalább is a német). pl a sima almában nincs semmi csak alma, míg a kecskemétiben pl cukrot is raknak. minden gyümölcsébe a kecskeméti rak cukrot. és vannak olyan termékek mint pl ezek.

[link]


nagyon praktikusak utközben.

amit most néztem hogy pl a legot vettem 6000Ft-os játék 5000Ft volt, de többször hallottam nagyobb játék leárazásokról is.


kint közelünkben nincs müller, ritkán járunk oda, de ezek a termékek ott mindenhol lehet kapni.

2011. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én többször vettem már ott neki kaját, de valahogy nem ette meg. A Hippet sem, amit máshol veszek, azt megeszi. Talán azt itthon gyártják? Nem tudom. Hipp fürdetőt használunk, az bevált.
2011. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi vettünk ott főzeléket,gyümölcsös kaját,tejpépet,és gyümölcslevet.A popsitörlő is jó.Árban is jók.
2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!