Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot mikortól adhatok...

Paradicsomot mikortól adhatok neki "egészben"?

Figyelt kérdés
úgyértem nem csak a húsát mag meg héj nélkül,hanem csak felkockázom neki úgy ahogy van,és egye...2nap múlva lesz 1éves.
2011. júl. 26. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Paradicsomot már 8 hónapos kora körül adtam neki, ha megette volna. A mai napig nem eszi meg nyersen, csak főzelékként vagy levesként.
2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29 hónapos
2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyém is egy éves, pár hete kap, mert akkor termett a saját kertünkben,a héját azért leszedem, mert még csak 2 foga a van a lánykámnak, minden nap minimum egy közepeset megeszik, nagyon szereti
2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő imádja szerencsére mindenhogy,csak eddig a húsából adtam neki csak,de akkor már nem pepecselek vele...csak a magok miatt nem tudtam hogy megeheti-e,meg végülis a héja is...de ha lehet már akkor jó.
2011. júl. 26. 21:41
 5/5 A kérdező kommentje:
fiamnak 12foga van,de "nincs ideje"rágni....tehát legtöbbször csak 1-2-t rág rajta,aztán lenyeli..mindennel ezt csinálja,kivéve a buláta,meg a keményebb dolgok.
2011. júl. 26. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!