Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor olvasom, hogy a...

Sokszor olvasom, hogy a hozzátáplálást gyümölcslével kezditek, milyen gyümölcsöt érdemes először? Lefacsarjátok a levét?

Figyelt kérdés
Mennyi idő teljen el két gyümilé kostoltatása között?
2011. júl. 27. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem lével,hanem reszelt almával kezdtem. Akkor váltottam,amikor már megevett belőle egy egész adagot,keksszel keverve.
2011. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barack a éegjobb, mert nem savas
2011. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ált azt írják h hetente egy új legyen


én a levével kezdtem és ha ízlett neki akkor jöhetett a gyümölcs

nálunk a sorrend: alma barack meggy cseresznye sárgabarack dinnye -- a dinnyén kívül ezeket kapták nyersen de sütve főzve is


közben volt rizs krumpli kukorica -- ezeket is főzve vagy lisztformában felfőzve kapták a gyümihez keverve

viszont a répát utálja :-))

2011. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal almalevet kapott, másnap már reszelt almát is. Csikarta a pociját, így 3. nap már őszibarackot kapott. 1 hét után már megevett egy egész barackot. Én nem szórakozom a levekkel, szépen eszik kiskanállal gyümölcspempőt. Ma almát és a barackot összekeverve kapta, kiváltottam vele egy étkezést már. 4 hónapos.
2011. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!