Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem fura kicsit ez a...

Csak nekem fura kicsit ez a "stílus"?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy ismerősöm kisbabáját. Viszonylag kellemes idő volt, a kislányon az alábbi öltözet volt: sapi, rövid ujjú napozó + harisnya! Nekem ez olyan fura, hogy a napozóhoz harisnyát adnak. Ráadásul azóta többször láttam már őket (boltban, játszótéren), és sokszor adja ezt a babára. De valahogy nem illik össze.

Szerintetek? Vagy ti is szoktátok így?


2011. júl. 27. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam harisnyát adni rá ebben az öltözetben olykor-olykor :) A lányom nagyon szereti, meg divatos is
2011. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem mondani, hogy a lányom 4 éves
2011. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elsőre furi, de elképzelem magam előtt: nem is rossz. szerintem vagány :)
2011. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Végül is a szín se mindegy! Mert a sötét, vagy túl élénk színek már rosszak, de én például ilyesmit adok rá, bocsi de csak ilyen képet találtam:

[link]

2011. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

egy ilyen egyszínű szürke napozóval jól néz ki :) Még mindig az első vagyok

2011. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a hőmérséklet szempontjából ez megfelelő, akkor stílusra szerintem nem gáz, nekem tetszik a rövidnaci harisnyával. Felnőttek is szoktak ilyet hordani, nem? :) Én legalább is igen :D Szerintem ez kisgyereken is jól mutat.
2011. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ilyen napozó, csak narancs színekben:

[link]


Meg mondjuk ilyen harisnya hozzá:

[link]


Sapi:

[link]

2011. júl. 27. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsit ez már kihivó :) Túl élénk..
2011. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így öltöztetni 6 hós babámat, igaz nem ilyen színekben de a rugi+harisnya simán jöhet. Eddig eszembe sem jutott hogy ez valakinek nem tetszhet, sőt olyannyira hogy köztéma lehet belőle.........! Tényleg ráérnek az anyukák............! :)
2011. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor csak bennem van a hiba! :)

Mondjuk nekem a napozó valahogy amúgy is olyan pizsamás viselet, általában csak éjjelre szoktam ráadni a babámra.

De ízlések és pofonok! :D

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2011. júl. 27. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!