Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem fura kicsit ez a...

Csak nekem fura kicsit ez a "stílus"?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy ismerősöm kisbabáját. Viszonylag kellemes idő volt, a kislányon az alábbi öltözet volt: sapi, rövid ujjú napozó + harisnya! Nekem ez olyan fura, hogy a napozóhoz harisnyát adnak. Ráadásul azóta többször láttam már őket (boltban, játszótéren), és sokszor adja ezt a babára. De valahogy nem illik össze.

Szerintetek? Vagy ti is szoktátok így?


2011. júl. 27. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Aranyos a kérdés:) Bár súlyát tekintve a kint vagy bent gombolod a bodyt harisnyánál:)

Mennyi idős a kicsi, lehet ő válogatja össze magának(a fiamnak egy időben volt egy citromsárga zoknija, amit az istenért nem lehetett mosni, az kellett csak, egy hétig hisztizett, mert felszívódott a párja... Ugyan így a téli hótaposó, télen amikor kellett nem lehetett ráadni, mikor már beleolvadtál a betonba csak azt volt hajlandó felvenni:D


Amúgy a hosszú szárú napozóhoz nem adok harisnyát csak zoknit, ha meg rövid fazon, akkor pedig alapból kánikula van.

2011. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy alapból a napozó nyári darab. Ha meg hűvös van, akkor adok rá hosszú nacit. Mondjuk ez is az én baromságom, hogy irtózom a harisnyától. Szerencsére eddig egyszer volt a kislányomon, mert télen született, akkor meg még rugi meg overál meg ilyenek. Aztán meg nadrág, aztán jó idő. Előre félek az ősztől meg a téltől... :D


Amúgy a kislány 8 hónapos, nem hiszem, hogy ő válogatná össze. :)

2011. júl. 27. 14:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Ahogy elképzelem magam előtt,aranyos lehet a kislány abba a szerkóba.olyan biztos,mint egy kis papagáj.:)
2011. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit olyan tarka-barka mindig. :)

Láttam már rajta apró mintás bodyt, apró mintás kertész rövidnacival, és apró mintás harisnyával. Olyan kis szivárvány! :)

De ez is csak az én hülyeségem, hogy ha pl. apró mintás a body, ahhoz egyszínű nacit adok rá, és fordítva. :D

2011. júl. 27. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!