Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós babám bal füle mögött...

2,5 hós babám bal füle mögött varrszerű lerakódás van . Mi ez?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy odaszáradt lecsorgott anyatej vagy buki, de nem . Lekapargattam és láttam, hogy nedvedzik. Ötletem sincs mit kezdjek vele.
2009. ápr. 6. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Kosz,mi más.
2009. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kosz gennyedzik??
2009. ápr. 6. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi lehet, mint a koszmó. Az én kislányomnak is volt 2-3x. Belentem olíva olajjal fürdés előtt 10-15 perccel, az fellazította, utána mosdókesztyűvel le lehetett törölni. Esetleg mutasd meg a védőnőnek, mert így látatlanul kicsit nehéz pontosabbat mondani.
2009. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
bekentem..:))))
2009. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha annyira vakartad neki le,akkor jó hogy nem vérzik :-) na mindegy!
2009. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az én 8 hetes babám füle mögött is volt, nekem a Bepanthen bevált. Meg én még mindig olajozom fürdés előtt és az jól fellazítja az ilyen pörköket! Próba cseresznye! Jó babázást és szép napot!
2009. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én alkohollal fertőtlenítette, utánna bekentem. hamar elmúlt. Az a lényeg, hogy gyakran ellenőrizd, mert visszajöhet.
2009. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doktornő betadin krémet javasolt rá!
2009. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia, szerintem koszmó, a fején nincsen? Nekünk is volt a füle mögött is, sőt még a kis fülében is meg a fülcimpáján. Mi kaptunk a dokinénitől gyógyszertári kenőcsöt (seborreára) azzal kentem és elmúlt de időnként visszajön, úgyhogy minden fürdés után kenegetem neki. Most 4hós. Ne kapargasd mert vérezhet is, inkább krémezd, nekünk az olaj nem vált be, a bephantent nem próbáltuk lehet hogy az is jó.
2009. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Neogranormon vált be erre a problémára.
2009. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!