Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos a lányom és megszólt...

15hónapos a lányom és megszóltak, hogy még mindig cumisüvegből iszik. Tényleg ált. így van, bár sokszor pohárból iszik napközben, este meg reggel a tápszert még cumisüvegből issza. Ideje már elhagyni? Hogy kezdjünk hozzá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem a lányom 2,este reggel tápi,csakis cumisüvegből fogadja el. napközben pohár,ha elmegyünk valahová útközben szívószálas kulacs. sosem cumizott,szóval nem azért. ne törődj azzal ki mit szól. az a lényeg h a lányod nyugodtan egyen-igyon.ha gondolod,megpróbálhatod a csőröst,de nekem abból egyik se fogadta el a tápit,csak napközben a teát. nem értem a logikát de ez van :)
2011. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Az én 3 éves fiam az esti kakaót még abból szereti, mert így lehet fekve inni.
2011. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam 2 éves 10 hós és ő is sokszor inkább cumisüvegből iszik pedig egész ügyes a pohárral is... Van neki itató pohara is de ha abba rakok neki inni inkább nem is iszik max néha 1-1 kortyot de inkább nem is iszik mert nem igazán tetszik neki... Próbálkozhattok ti is itató pohárral és majd kiderül mennyire tetszik neki.
2011. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ne foglalkozz az okoskodókkal,semmi gond nincs azzal,hogy még cumisüvegből iszik.Lassan térjetek át a csőrős itatópohárra,van csöpögés mentes is ,nagyon szuper "találmány".Esetleg szívószálas pohár,utazáshoz is nagyon jó.
2011. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A négy gyerekemből kettő még csak 32 hónapos, mindkettő iszik még cumisüvegből, sőt még cumizni is szoktak. A legjobb ha nem foglalkozol az ilyen jóakarókkal, mert általában az ő gyerekük az akik már nagycsoportba jár és még pelenkás. Egyébként az jó ha napközben próbálsz pohárból adni neki, idővel ő maga fogja úgy kérni. Bár én ezt még 15 hónaposan egyáltalán nem tartom indokoltnak. Elég két évesen is lassan hozzászoktatni. Bár az igaz hogy az én gyerekeim nem jártak bölcsibe, nem tudom ott milyen reakciók szoktak lenni.
2011. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én 15 hónaposom is csak cumisüvegből eszik iszik folyékonyat:) bennem fel sem merült,hogy nem így kellene mondjuk nincsenek "jóakaróim" elég zárkózott vagyok meg egyébként sem érdekel más véleménye úgy tervezem,hogy 2 éves kora előtt valamivel tanítgatom pohárból inni addig meg már lassan áttérek a csőrösre ha ő is úgy akarja:)
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 xStefix ***** válasza:
Az én 3,5 évesem is üvegből issza a kakaót és társait reggel-este és alvásnál még cumizik. Ésakkor? :)
2011. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, az én 30 hónapos fiam is abból issza tejet kakaót.
2011. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

16,5 hónapos a lányom. Reggel este a tejet cumisüvegből issza, napközben: pohár, majd a MAM-os üvege (ami nekünk már nem csöpögés mentes) , de a déli alváshoz csak a cumisüveggel (benne víz)hajlandó elaludni!

Egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit mond! Ne is foglalkozz vele!

2011. júl. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, engem azért szóltak meg, mert 18 hónapos kisfiam csőrös pohárból ivott a játszótéren. Szerintük már kulacsból kéne! Na, bumm! Aztán kit érdekel, ki mit mond!

Abból igyon, amiből szeret! 15 hónapos, hova rohanjatok?

Bírom, hogy mindenért meg tudják szólni az embert.

2011. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!