Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós kislányomnak a tejitalt...

14 hós kislányomnak a tejitalt hagyományos cumisüvegből adom reggel is és este is. Más mit használ? A vízet napközben csőrös pohárból? Maradhat a cumisüveg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatod neki pohárból is.Én már 14 hónaposan rendes pohárból itattam őket.
2010. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 19 hós,nappal varázsitatóból iszik,de az esti és reggeli tápszert cumisüvegből.Miért ne maradhatna?
2010. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hós kisfiam is reggel és este tejitalt kap, cumisüvegből. Semmit sem kell erőltetni, Ő fogja tudni, hogy mikor akar majd pohárból inni. Néha segítek neki napközben pohárból inni, teszek elé műanyag előkét. Tetszik neki, de inkább még szórakozik vele és van hogy direkt kiönti, vagy fejjel lefelé lógatná a poharat, vagy csőrös cumit.
2010. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18 hónapos a fiam, cumisüvegezik nappal meg kupakos flakonból iszik. Pohárral eljátszik ugyan (főleg a fürdőkádban szeretne előszeretettel iszogatni a habos vízből..) de hogy rendeltetésszerűen abból igyon...hát az még odébb van.

Én nem erőltetem, ez egy olyan dolog ami nem zavar nála:)

(ellentétben azzal h nem beszél az sokkal inkább aggaszt)

2010. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi is cumisüvegezünk, a poharat fejre állítja :-) gyerek függő, van aki hamarabb, van aki később.-)

az előttem szólónak, mi is 18 hósak vagyunk, és még nem beszélünk, annak is eljön az ideje :-D

2010. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!