Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Almát és minden mást hogyan...

Almát és minden mást hogyan kell adni a babának? Konkrétan gondolom. Én most jelenleg megfőzöm az almát és turmixgéppel összeturmixolom. Vagy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

Vagy nyersen kell csak lereszelni és úgy adni, vagy nyersen lereszelni és utána turmxolni?

Segítsetek, ti hogy csináljátok?!


2009. ápr. 6. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyersen! vagy lereszeled, vagy botmixer. Mind2 felesleges. Aztán szoktam gyümimártást csinálni, akkor persze párolom, egy kis szilvával, sinlac bele és kész az uzsi.
2009. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van kifejezetten almareszelő. Nyersen lereszeled rajta és már eheti is. Nem tudom mennyi idős, de lehet banánnak összeturmixolni, vagy belereszelni egy babapiskótát, hogy sűrűbb és lakatóbb legyen.

2009. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
almareszelön olyan jó pempös lesz kicsi hosszukás tálca féle.mini-mano bababoltba Pesten kapható üvegböl volt. krumlit, sütötököt fözve villával összetörni jó leveses legyen a fözövizétöl.én nem használok turmixot még hiszen nagyon kicsi mennyiséget kell késziteni így a gáztol se merek elmozdulni igaz a négy karika répát már odda égedtem :(
2009. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!