Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Vector babakocsit...

Espiro Vector babakocsit babátok hány hónapos koráig tudtátok használni?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, szeretném lecserélni a másik babakocsinkat, de a hagyományos sport babakocsik nem tetszenek.Most 82 cm magas.Szerintetek ha megvenném, a babakocsis időszakot kihúznánk vele?
2011. júl. 27. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk Espiro Vector Lite van

kisfiam 2 éves, 91 cm és még használjuk

2011. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyorc választ!Télen beöltöztetve kényelmes volt neki?:)
2011. júl. 27. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:

háát, ez jó kérdés, ez eszembe se jutott az előbb, mikor írtam,

most télen még igen, jó volt neki (másfél éves volt januárban) de jövő télen már szerintem nem lesz az :(

2011. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen babakocsink van,születéstől kezdve ezt használjuk, és nagyon szeretjük.most 14hónapos a nagyfiú, s még bőőőven jó.

ami viszont nálatok hátrány lenne szerintem az az, h feleslegesnek tartanék kiadni 80-90E Ft-ot rá, hiszen nem tudjátok kihasználni a 3 funkcióját,csak 1et. mzes,autós ülés/hordozó már nem kell 1évesnek,csak a sport rész jó.

persze kinek mi a sok pénz rá:)

vannak elég jó stabil sportkocsik,nem csak a nyeke-nyóka esőkocsik, én a helyetekben egy olyan keresnék:)

2011. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használtan tudnék venni csak sportkocsi részt 35000 Ft-ért.De lehet hogy inkább az espiro magic 4-et választom.Csak az a bajom vele hogy olyan kicsik a kerekei.:(
2011. júl. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!