Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek erdemes 11hos...

Szerintetek erdemes 11hos babanak venni kisebb fajta babakocsit? Ki fogja hasznalni?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok amelyik kisebb meretu, konnyebb es esernyore csukhato. a mostani eleg nagy es nehez, ezert gondolkodom rajta.
2011. aug. 6. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, jövő nyáron már csak azt fogjátok használni :)
2011. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


igen érdemes. Az én fiam nem volt egy éves amikor vettem neki. Könnyű vele közlekedni ha alsókosaras az jobb, mert akkor oda is pakolhatsz, meg a tolókarjára is rakhatsz szatyrokat, nem kell cipekedni. Én nagyon szerettem, most a szomszédom szokta használni néha. Ha veszel azért én javaslom mindenképp olyat vegyél, ami valamennyire dönthető, ha elaludna a kicsi ne legyen neki kényelmetlen.

2011. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. Én imádom, hogy könnyebb, mint a régi. Bár mi kb. 14 hónaposan vettük, és utána kezdett el járni az utcán.

20 hónaposan már szalad, sok helyre már nem kell, de azért ha boltba (ruhás üzlet pl, vagy dm, vagy ilyesmi) megyünk, vagy piacra vagy stb. azért viszem, mert az életben nem érnénk oda, nemhogy vissza is és még legyen idő a játszóra lemenni. Szóval lehet, hogy úgy gondolod, hogy ha járni fog, nem kell majd, de igen! Mert kb ha együtt mentek egyet előre és kettőt hátra lesz... szóval elég sok idő eljutni valahova, az meg más kérdés, hogy messzebb helyekre hogy bírja.

2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes, kb 2 éves koráig fogjátok használni.
2011. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapos kora óta használok "kicsit".

És nagyon imádjuk.Most 13 hónapos és szerintem még nagyon sokáig kelleni fog.

2011. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!