Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőre csukható babakocsit...

Esernyőre csukható babakocsit mennyi idős kortól lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy teljesen dönthetö-e. A babkocsiknál csak ez számít.


ha egy kocsit teljesen dönthetö akkor újszülött kortól, de azért jobb ha kemény alja van a kocsinak. de féléves kortól nyugodtan bele lehet tenni.


ha nem dönthetö akkor én csak nem alváshoz teljesen ülni tudo gyereket tennék bele az kb 8-9-ik hónap. Ha félig dönthetö akkor esetleg 6-7 hónaposan de nem ajánlom azt sem nagyon mert ha nem tudod elgönteni akkor nincs esélye a pihenésre.


esernyöre csukható kocsik nagyrésze nem dönthetö vagy csak félig.

2011. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, vízszintesig dönthető (Chicco Liteway). 2-3 hónapos korától azt használom, mert nem volt el a mózesben. De kisebbnek nem tettem volna bele, hiába vízszintes, még a bébiszűkítővel is nagy volt rá akkor a biztonsági öv.
2011. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok amik újszülött kortól használhatok. De mi másfél éves kortól használtuk. Igazából nekem az nem tetszett bennük, hogy nem elég merev a hátlap, vagy nem végig merev.

Ha arra gondolsz aminek egyáltalán nem merev a hátlap, hanem csak az anyag van kifeszítve azt másfél két éves kortól ajánlják.

2011. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én pierre cardint vettem, ezt nem lehet vizszintesig, kb 9-10 honapos korátol van benne, vehettem volna elöbb is, ezzel könnyebb boltba stb járni. most 15 honapos.
2011. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!