Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy 2,5 hós...

Lehetséges, hogy 2,5 hós babám nyáladzása a fogak növekedését jelzi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen, mert a növekedés elindul korán, csak azt még nem vesszük észre, csak ilyen jelekből. Az én 3 hós lányom szájából patakokban folyik a nyál már egy ideje, és a doki azt mondta, hogy most már lát valamit. Duzzadt az ínye egy kicsit.
2009. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a te babád is köhécsel a nyál félrenyelésétől? Ő csuklik még?
2009. ápr. 6. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
ebben a korban több nyál termelödik feltünöen és még nekik meg kell tanulni azt lenyelni a könnyezés is most indulbe
2009. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mondd....egyfolytában félrenyel, közben magyaráz is, és utána kezdődik a csuklás..ami kb. 15 percig tart. Úgy sajnálom szegénykémet, rázkódik a kis hasa. De őt nem viseli meg nagyon, mert közebn is beszélget és kacag :)
2009. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nálunk is ugyanez van, beszélne szegényke de csuklásba fullad, én meg sajnálom érte, úgyhogy két-három szívás erejéig ciciztetem, amíg elmúlik. Valamelyik nap én is csuklottam egy erőteljesebb sorozatot, és annyira fárasztó volt, majd kiugrott a tüdőm a helyéről..azóta mindig megitatom, mert sztem őket is zavarja.
2009. ápr. 6. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém most 5 hós már 2,5 hónapos kora óta. A fogak még sehol. :-( De mostanában már egyre többet nyűgös, hátha hamarosan jönnek azok a kis fogacskák. :-)
2009. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!