Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos, hozzataplalt...

8 honapos, hozzataplalt babanal mennyi a normalis napi szeklet mennyiseg?

Figyelt kérdés
reggel-este kap csak tapszert,de napi 4-5 kaka tuti van.
2011. júl. 28. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy ő 10 hónapos, szintén reggel, este kap tápszert.Tízóraira tápszer+vajas zsömle darabkák vagy sajt vagy gyümölcs, ebédre húsos, zöldséges főzelék.Uzsonnára tejpép vagy főzelék.Lányom csak egyszer kakil egy nap, és van, hogy 2 naponta egyszer.Nem lehet, hogy túl sok gyümölcsöt kap? Ha igen, próbáld meg lecsökkenteni, másra cserélni, ha nem örülsz a sok kakinak.Nálunk ma pont az ellenkezője volt, székrekedése volt szegénynek, nagyon kínlódott.Úgy látszik, a napokban sok volt a szilárd, és hiába itattam egész nap, nem nagyon kellett neki.Szerintem ezt így nem lehet megmondani, mi a normális, mert attól függ, miket eszik.Ha sok a gyümölcs, a zöldség és a folyadék, akkor többet kakil.
2011. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is mostanában 4 kski van,(van amelyik elég híg) de jönnek a fogai. próbáltam banánt, meg répa főzit, így tegnap előtt és tegnap csak egy kaki volt, de azok nem fértek a pelusba :(
2011. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tizoraira kap csak gyumit... amugy eleg kemenyet kakil,nem merek banant adni neki..azert koszi
2011. júl. 28. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem lehet, hogy jönnek a fogai Neki is?Az okozhat hasmenést, gyakoribb kakikat.Nézd meg az ínyét!Ha fehéredik, akkor fog lesz.Szerintem egyébként minden normális ilyen szempontból, lehet, hogy neki gyorsabb az anyagcseréje, vagy sok folyadékot iszik.
2011. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor az lesz az.. napi kb 4deci vizet megiszik. :)
2011. júl. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!