Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyinál alvás után hogyan...

Nagyinál alvás után hogyan viselkedett a babád, mikor újra találkoztatok?

Figyelt kérdés
Nekem 15 hós a babám, nemrég aludt a nagyinál. Utána nagyon nyűgös, sírós volt, sokáig szopizott, az nyugtatta csak meg. Pedig a nagyinál jókedvű volt, semmi gond nem volt vele. Mit jelent ez?
2011. aug. 21. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fura változás ez a babának, de olyan, amihez hozzá kell szoknia. Ahhoz, h anya nem biztos, h mindig ott tud lenni. Ez egy kicsit ijesztő nekik, de ha megtudja, h mindig visszajössz, akkor rájön, h ezzel semmi baj.
2011. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló írja. Több óra hosszáig nem látott téged, és nagyon anyahiánya lett. Aztán esetleg attól félt, hogy megint otthagyod. Majd hozzászokik idővel, hogy néha el kell válnotok egymástól. Nálunk is most ez zajlik.

13 hónapos kislány anyukája.

2011. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Áprilisban voltunk esküvőn, akkor 14 hónapos volt a lányom.

Délben lefektettem aludni és eljöttünk a mamáéktól. Másnap délben mentünk érte, azt hittük, hogy nagy sírás lesz és le se száll a nyakunkból. Ehelyett ült a tata ölében és békésen ebédelt, mikor beléptem a konyhába rám nézett vigyorgott egyet és folytatta az ebédet! Ennyi, semmi sírás, semmi hiszti. Pedig mi Pesten lakunk a nagyszülők vidéken így csak 2-3 hetente találkoznak.

2011. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3 napos ottlét után már nagyon hiányzott, aggódtam. Megérkezek........nem ám puszi vagy valami, azonnal az autóhoz :::: Brümmmiii brümmmi.......

20hós :)

2011. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!