Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytáttok már -ciciző-...

Hagytáttok már -ciciző- babátokat 3-4 órára éjszaka a nagyira? Hogyan viselkedett?

Figyelt kérdés

Kisiam másfél éves, még cicizik (éjjel is felébred). Párommal elmennénk vacsorázni, éjfélre biztos, hogy itthon vagyunk.


Nagyon izgulok.


2011. aug. 20. 13:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul mellettem szokott aludni.
2011. aug. 20. 13:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Necces. De azert egy vacsinak bele kell fernie. Probald ki, h elhivod a nagyit, h egyik nap fektesse es megnezed, h mi a reakcio
2011. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a keresztanyjára hagytam egyszer. Szintén 1,5 éves volt. Mi koncertre mentünk. Itthon elaltattam, Amikor megérkeztek a keresztszülei, mi márt mentünk is. Mire ébredt itthon voltunk mi is. Nem ébredt fel, semmi gond nem volt. De ha felébredt volna, és sír, szóltak volna, és 10 perc alatt otthon lettünk volna. Nyugodtan menjetek.
2011. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Izgulok, de úgy gondolom, hogy "megérdemlünk" ennyit.

2011. aug. 20. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogy megérdemlitek,ez nem is kérdés!Viszont a fiad nem érdemli meg,hogyha éjjel felsír,hogy megijedjen esetleg a nagyi láttán!tehát egy előbbi válaszolóval értek egyet,hogy ne az legyen az első nap hanem már korábbi napon menjen a nagyi és ő fürdesse,fektesse stb hogy ne azon a napon legyen neki újdonság!Meg aznap mikor mentek akkor is legyen már ott hamarabb,hogy tudja a fiad ha éjjel esetleg kel,hogy miért a nagyi megy be hozzájuk!Tehát ne akkor érkezzen a nagyi mikor már gyerkőc alszik hanem korábban,hogy lássa!A fiadnak meg magyarázd el ha éjszaka ébred akkor nagyi fog bemenni!Hidd el meg fogja érteni és akkor nem fog megrémülni,hogy miért nem te vagy ott!
2011. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

szerintem is megérdemlitek.


de előtte jó lenne, ha szoktatnád ahhoz, hoghy a saját ágyában aludjon el.

2011. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 20. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Menjetek nyugodtan, nem lesz gond. :)

Ennyi idősen már mi is hagytuk a nagymamára. Hogy hogy viselkedett? Aludt. :D

Ha meg gáz van, akkor felhív titeket. De nem lesz, ne aggódj. :)

2011. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm


elmentünk, minden rendben volt

2011. aug. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!