Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó neki sírva elaludni?...

Miért jó neki sírva elaludni? 8hós babám, ha leteszem, nappal (mert este magától szépen elalszik), akkor tud elaludni, ha elötte sír, de akkor 2perc alatt.

Figyelt kérdés
szóval, hogy altatom és semmi, és össze-vissza ficánkol(tudom, hogy álmos,fáradt),és ha eréjesebben rászolók elkezd sírni, akkor viszint 2perc alatt elalszik.de ha szépen, kedvesen altatom, akkor akár félóra-óra is mire elalszik.miért van ez?nem akarom így csinálni.ott nemtudom hagyni, mert már feláll, de még vissza nem ül, akkor meg azért sír, így meg nem alszik el.
2009. ápr. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! hogy miért jó nem tudom, de nekem is gyakran csinálja a 6 hósom, hogy csak akkor alszik el, ha előtte sírdogált kicsit. szép nyugodtan csak akkor, ha már az ölemben ülve is leragad a szeme. engem is eléggé megvisel, hogy miért kell neki ez az 1-2 perc sírás
2009. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán már olyan feszült, hogy csak így tud megnyugodni. Te is azért sírsz, hogy levezesd a feszültséget, nem?
2009. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ezt csinálja, lassan 8 hós lesz.

este simán elalszik az ágyában, nappal még szerintem még sosem aludt ott.

Velem alszik nappal és csak akkor ha a mellem a szájában van, ha kikelek mellőle kb 10 perc és ébren van.

Nekem sincs ötletem hogy tudna egyedül aludni.

2009. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!