Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes baba mennyit legyen...

Egy hetes baba mennyit legyen ébren nappal? Változó, hogy délelőtt, vagy délután, de minden nap van egy aktív éber időszaka, és aztán úgy felpörög, hogy nem bír elaludni.

Figyelt kérdés
Mire jönne a köv. szopi néha egészen addig fent van, tehát 3 órát, tök kikészül. Én végre örülök, hogy ébren van és lehet vele lenni, beszélni hozzá, stb., de nem tudom, hol a határ, amikor megállj! kéne, és lerakni a kiságyba, hogy mielőtt még túl nyűgös lenne, magától szépen elaludjon...
2011. márc. 4. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pici babának még sokat kell aludnia. Az enyém 3 óránként evett, evés után volt egy pici nézelődés, dajkálás utána letettem aludni. És ez sokáig így ment.

Mondjuk ez abban az esetben tartható, ha 3 óránként eteted, ha igény szerint akkor nem tudom. De talán más segít ebben.

2011. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg sokat alszanak ezek a picik. Ő majd tudja szerintem, h mennyit kell aludnia. Ha aludnia kell, akkor úgysem tudod ébren tartani és ha nem akar aludni, akkor az istennek se tudod elaltatni :)
2011. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!