Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáknál milyen jelei vannak...

Babáknál milyen jelei vannak a tehén tej allergiának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pöttyös lett tőle, és rossz volt a közérzete, sírt sokat. széklete hígabb lett. többet aludt, mert kifáradt a sok nyűglődésben.
2011. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ekcéma, bukás, sugárhányás, lazább, bűzösebb, nyálkás, később vércsíkos széklet, gyakori megfázások, iszonyú hasfájás, szelesség voltak a tünetek.
2011. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pötty,ekcéma,hasfájás,nem hízott megfelelően.
2011. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mikor adtatok babátoknak először tejet? És tejtermékeket? Én adok neki túrókrémet és danone pudingot, túrót, sajtot és kefírt meg joghurtot, de tehén tejet még nem csak pl azzal készült tök főzit. Szerencsére semmi baja. Próbálkozzak a tejjel ala natúr? 10 hós
2011. júl. 29. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Semmikor nem adtam tehéntejet és tejtermékeket sem!

9 hónapos a kisfiam, 3 hónaposan derült ki a tejallergiája (szoptattam, az általam elfogyasztott tejtermékekre lett allergiás, tejet én sem ittam.)

Ha a tökfőzelékbe raktál tejet, akkor már kapott a babád tehéntejet is, de én nem adnék neki 1 éves kor alatt akkor sem, ha nincs tünete a tejtermékektől!

Nem ajánlják a szakemberek 1 éves kor alatt a tej bevezetését, sőt többen 3 éves korra tolnák ki a tehéntej adását, ezért is vannak a 3-as tápszerek és a junior italok!

2011. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!