Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 7 hónapos...

Normális, hogy 7 hónapos kisfiam úgy horkol, mint egy felnótt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális ha úgy horkol mint egy felnőtt ezt jobb lenne megnézetni az én kisfiam is szokott most lesz 8 hós de ő halkan horkol és csak ha nagyon fáradt.
2011. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valoszinű nagyok az orrmandulái.Nekünk is ezért vették ki,mert nehezen lélegzett és nem akartam megvárni még egyszer csak elfullad a kislányom
2011. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, említetted már a gyermekorvosotoknak?

Az én kisfiam 9 hónapos, de nem horkol.

(Amúgy felnőtteknél sem normális a horkolás, mert előbb -utóbb súlyos következményei lehetnek!)

[link]

2011. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem allandoan horkol,csak neha.akkor is lehet mandula?orvosnak meg nem mutattam. ejszaka valamiert eleg rosszul alszik,ezelott ataludta az ejszakat. lehet azert horkol napkozben(ejszaka nem szokott),mert ki van merulve,hogy nem alszik jol ejszaka?
2011. júl. 29. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
én szólnék a dokinak...kisfiam is néha horkol,mikor nagyon fáradt,de nem úgy,mint egy felnőtt.mondtam a dokinak,azt mondta,hogy figyelni kell a manduláit is
2011. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet mandula.Ha gyulladtabb éppen akkor jobban horkol ha nem akkor nem horkol.Változo-
2011. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!