Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú gyerekülést...

Milyen márkájú gyerekülést vettetek 9-18kg-os kategóriába?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve?Hány kg-an tettétek bele először a babát?Megvártátok a 9kg-ot?Kislányom még csak 7.10 dkg,de utálja a hordozót,mindig fel akar ülni benne...
2011. júl. 29. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Römer King Quickfix.

Imádom, gyorsan be lehet tenni az autóba, a baba kényelmesen elfér benne, egy könnyed mozdulattal dönthető, ha a baba aludna benne.

Mivel az én lányom 12-13 hónaposan lett csak 9 kiló, mi sem várunk addig. Olyan 7-8 kilósan kezdtük mi is használni, akkor, amikor már kényelmetlennek tűnt a hordozó. Viszont addigra már tudott ülni egyedül, sztem azt érdemes megvárni.

2011. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Jané Racing ülésünk van. Maximálisan meg vagyunk vele elégedve. Dönthető, minden irányban beköthető. Könnyen tisztítható. Kb. 7 kg körül volt a babócánk amikor beleraktuk. Már nem fért el kényelmesen a hordozóban.
2011. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a Jané 0-18kg-ig jó.
2011. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekünk Maxi Cosi Priori van, kisfiam nagyon szereti a kezdetektől. 9 kg-osan raktam bele először. Ez az ülés biztonságos is a tesztek szerint.
2011. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen okok miatt vettem 0-18 ülést. Concord Ultimaxot. 6 hónaposan beleraktam, mert utálta a hordozót. 10 kg-ig ülhet elől, de másképp van benne, mint a hordozóban, végre nem volt rémálom az utazás...

Most 12 hónapos, és most lett 9 kiló! Stabilan ül, ezért 1 hónapja került hátra, ülő helyzetbe.

Végülis inkább a stabil ülés a fontos, nem a kiló. Ha tud már ülni, szerintem belerakhatod.

2011. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk BeSafe IziComfort X1 van. Szeretjük nagyon. Könnyen és elég jól dönthető. Bekötni is könnyű. Az én fiam is gyűlölte a hordozót, de mi megvátuk, hogy ruhástul 9 kg legyen. Ez szerintem fontos a biztonsági szempontból. A fiunk már 6.5 hónaposan ült, de csak olyan 8-9 hónaposan lett elég "súlyos", hogy átülhessen...
2011. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

BeSafe Izi Comfort X3.

Elégedett vagyok vele, a gyereknek is kényelmes, szereti.

1 évesen lett 9 kg, akkor vettük neki. De lehet, hogy picit hamarabb is beleültettük volna, ha megvan. (Van hozzá szűkítő, de így már kivettem belőle)

2011. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!