Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik tartoznak a pizsi rugi...

Mik tartoznak a pizsi rugi kategóriába? Lábfejnélküliek? Mire mondják azt, hogy pizsi rugi?

Figyelt kérdés
Amit a tescóba lehet kapni disney-s rugik azok is pizsi rugik?(Mert azok viszont lábfejesek)De viszont amit a H&M be látok mind lábfej nélküliek.
2011. okt. 26. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

pizsama rugdalozó jellemzője hogy lábfejes bár nincs gyakorlati hátránya a zoknival használhatónak se.

a patentolása a lényeg hogy éjjel könnyen gyorsan patentolható legyen v. kimonó mintájára oldalt elöl patentos . kényelmes egyszerü szabásúak


a tescoban a disney-seket nem ismerem de amit lehet kapni 3-db-os összecsomagolt rugik és rá van írva hogy sleepsuit azaz pizsama és rugi egyben az tökéletes lesz a célra.

nem kell belőle sok éjjel ritkán eszik le magukat v. lesz kakás és baba mellett sürün mosol majd . kb 4-5 db fog kelleni .

2011. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után minden rugi pizsi-rugi, mert nappalra úgyis nadrágot-szoknyát adsz rá. Erre nem hinném, hogy van szbály, az a lényeg, hogy kényelmes legyen
2011. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam minden pizsi-rugi, ami már kopottabb, és nappalra nem adnám a gyerekekre.
2011. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mióta divatba jött a nadrág-pulcsi összeállítás, kevesen adnak a gyerekre 62-68-as méret fölött nappalra rugit. Csak pizsamának használják. Szerintem ez a pizsi-rugi.

Somi

2011. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pizsi rugi = rugi. Itt olvastam, hogy Angliában a rugdalózót csak pizsiként használják. Bizonyára Sleepsuit a neve. Gondolom az elnevezés átjött a magyar nyelvbe is, illetve amikor magyar nyelvű leírást is mellékelnek a termékhez, ott így fordítják.
2011. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt mondom mint az előttem szólók. Kb. 2 hétig adtam a babámra nappalra is rugit, azok is szép plüssök voltak. Utána nadrág, pulcsi összeállítás. Most 92-es méretűt hord, elmúlt másfél éves, de még mindig veszem ezeket a pizsirugikat. Nyáron a tescoban vettem 3 csomag 3 darabosat, mert le volt értékelve, ez elég lesz tavaszig pizsamának.

Tegnap pedig épp tudtam potom pénzért 2 polár anyagút turkálni, ezeket mostanában adom rá, amikor már kint nincs meleg, de annyira nem hűl ki a lakás sem, hogy menne egész éjjel a fűtés. Ezek nekünk ideálisak.

Tehát nálam is minden rugi pizsirugi.

Ja, eladásnál is úgy hirdetem, rugi/pizsirugi, mert egyre inkább ennek nevezik.:)

2011. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
babám decemberi. mikor jött a jóidő, tavasz, akkor lett minden rugi pizsi :) akkortól már rendes ruhában vittem ki, nem adtam rá nappalra rugit. szerintem ez ettől függ, nem pedig a lábfejségtől vagy kopottságától :)
2011. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!