Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jobb, ha valakinek...

Tényleg jobb, ha valakinek kislánya van, mint kisfia?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam egy kérdésben, hogy a kifiúkat nagyon "lehordták", hogy mennyivel jobb egy lány. Ez tényleg így van? Én eddig fiút akartam, de most úgy elbizonytalanodtam. Szerintem ők is ugyanolyan aranyosak, és ugyanúgy lehet őket szeretgetni, öltöztetni, mint a lányokat.

Írjatok nekem kisfiús anyukák!!

Egy kismami


2009. ápr. 7. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
en kislänyt akartam elöször,de miota tudom,hogy kisfiam lesz,nem cserelnem el semmi penzert!ami a rucikat illeti,rengeteg edes cuccom van.igaz a kisläny ruhäk is aranyosak,de a kisfiuk is.es legaläbb nem kell majd a frizuräval annyit bajlodni! :) 30hetes kismami
2009. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is láttam ezt a kérdést! De megkeresem!

Nekem egy lányom és egy fiam van, most várom a harmadik babámat, még nem tudjuk hogy milyen nemű baba lakik ott bent!

Minden vágyam, hogy harmadszorra is egészséges babám szülessen. De titkon reménykedem, hogy ismét kisfiam lesz...

2009. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy képzeltem, hogy nekem lányom lessz elsőre, és majd egy fiú.

De amint megtudtam először, hogy babám lessz, kijelentettem, hogy fiú lessz. Így lett, és nagyon imádom!!! Fiú létére sokat segít nekem főzésbe takarításba, páromnak a férfi dolgokba. Most várom a 2gyermekemet, úgytünik, hogy kislányt, és állandóan tervezget, hogy mit fognak majd együtt csinálni!

Én nem tudnék különbséget tenni fiú és lány között!

2009. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Így szólt a kérdés: Hogy lépjek túl azon, hogy most derült ki, hogy kisfiam lesz, pedig én nagyon kislányt akartam?

Egyébként Te miért szerenéd, hogy a harmadik babád kisfiú legyen?

Üdv.

2009. ápr. 7. 14:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, amikor egy gyermek megszületik, nem az lesz az első és a legfontosabb, hogy milyen nemű. Nekem van 2 fiam és 2 lányom is. A fiúkat is lehet ugyanúgy szeretni, mint a kislányokat. A kisebbik fiam nagyon anyás pici kora óta, ugyanúgy bújt, kívánta a dédelgetést, mint egy kislány. A fiúknak is lehet kapni nagyon vagány kis ruhákat, még ha nem is lehet őket habos-babos babának öltöztetni.
2009. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság, nem az a lényeg, hogy fiú vagy lány!!!!

De ha már boncolgatni kell, akkor egy ilyen világban inkább fiam legyen....

2009. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szeritnem egyik sem jobb vagy kevesbe jobb a masiknal. Olyan, hogy rossz egyeszeruen nem letezik!! :) Egy gyerek nem attol gyerek, hogy nunis vagy kukis. Es hidd el barmilyen nemu is lesz a babad ugy fogod imadni ahogy van. :) Az egy dolog, hogy van akinek megvan a vagya, hogy fia vagy lanya legyen foleg ahol mar van mar mondjuk ket egynemu gyerek de ha meglesz a baba akkor azert fogja szeretni aki. Nem akarok senkit sem megserteni ezzel de aki ugy all neki a dolognak, hogy jajjj csak lanyt vagy fiut akarok az onzo! Mert az csakis arra gondol, hogy o mit szeretne es neki mi lenne a legjobb nem arra, hogy majd a baba nemehez alakitjuk az eletunket. Ha fius jatekok kellenek hat akkor majd azt veszunk stb... Persze lehet vagyakozni egy lany vagy egy fiu baba utan de aki nem tudja elfogadni, szules utan sem, hogy neki most nem az lett amit elkepzelt az nagyon ozno!!!! Sajnos itt olvastam regen egy esetrol ahol az anyuka irta, hogy az apuka nem fogadja el az ujszulott kislanyt mert nem fiu. Haaaat! A szivem szakadt meg. Jobb ha nem is ehez semmit, remelem megoldodott az eletuk.
2009. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én mindig lányt szerettem volna,miota terhes vagyok sokszor álmodtam hogy lányom van.Nemrég kiderült hogy kisfiunk lesz,nem estem kétségbe,sőt nagyon örültünk neki.Egyébként igaza van az előttem szolonak ilyen világba inkább egy fiu.A lényeg hogy a te kisbabád és szereted.Nem?üdv. egy 24 hetes kismami
2009. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen hülyeséget, még nem hallottam.... Egyértelmű, ha valakinek van egy kislánya, kisfiút szeretne, nem? Vagy fordítva... De hogy valamelyik jobb lenne, azt nem hiszem, butaság az egész..
2009. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb!!!

Kisfiam van és imádom..

Pedig én lányt akatam, annak ellenére h van egy nagy lányom. Mikor a 18.heti uh-n kiderült h kisfiam lesz , folyt a könnyem, aztán mikor kijöttünk már zokogtam h akkor most hol a Hanna..

Még akkor vettem neki egy csomó gyönyörü kék ruhát, onnantól kezdve vártuk a kisfiam. Leirni nem lehet mennyire imádom, oda nem adnám egy lányért, És el is lett felejtve h én lányt akartam.

Nagyon aranyosak és imádni valóak a fiúk is a lányok is.

Neki pl lehet venni tök jó pasis cuccokat:)

2009. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!