Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jobb, ha valakinek...

Tényleg jobb, ha valakinek kislánya van, mint kisfia?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam egy kérdésben, hogy a kifiúkat nagyon "lehordták", hogy mennyivel jobb egy lány. Ez tényleg így van? Én eddig fiút akartam, de most úgy elbizonytalanodtam. Szerintem ők is ugyanolyan aranyosak, és ugyanúgy lehet őket szeretgetni, öltöztetni, mint a lányokat.

Írjatok nekem kisfiús anyukák!!

Egy kismami


2009. ápr. 7. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon fura, hogy sok anyuka, aki válogatos gyerek ügyben, csak annyit lát az egészből, hogy "jajj, kislányt akarok, mert olyan cukin lehet őket öltöztetni, meg sok csajos programot lehet csinálni velük, stb.) Mintha a gyereknevelés csak ennyiből állna. Elég primitívnek tartom ezt a hozzáállást. Amúgy én voltam az, aki írta, hogy miért kell ledegradálni a fiúkat. Nekem is kisfiam lesz. Nevelni kell őket, nem csak cuki ruhába öltöztetni, mint egy játékbabaát.
2009. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
15.05-ös vagyok . Keressetek rá a terhesség címszó alatt, erre a kérdésre, mert érdemes elolvasni a hozzászólásokat, mert szerintem megdöbbentő, némelyik leendő anyukának a hozzászólása.
2009. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem két fiam van és imádom öket ,igaz én mindig kislányt szerettem volna de nem jött össze :)
2009. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem fiam van, mindig is fiút szerettem volna. én el sem tudnám képzelni 1 kislánnyal, komolyan. bár teljesen mindegy, mikor feküdtem a szülőágyon, csak azon imádkoztam, h egészséges legyen. teljesen mindegy. a fiam annyira bújos, imádnivaló kiskrapek, h nincs még 1 ilyen a földön:)))
2009. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van és ha lesz testvére remélem az is fiú lesz, de ha lány őt is nagyon fogjuk szeretni:) Nem szabad a kislányt jobban szeretni mint a kisfiút! Miért akar minden nő lányt nem értem. A fiúk sokkal ragaszkodóbbak az anyjukhoz!
2009. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egy 8,5 hónapos kisfiam van. Imádom!!! A vele közel egyidős unokatestvérei lányok. Szerintem nem könnyebb a lányokkal. Szerintem ugyanolyan. És amúgy, ígyis-úgyis a te gyereked és ezért mindenkép jó!!! Szerintem. Egy picit lányos voltam, de mikor megtudtam, hogy kisfiam lesz, ugyanúgy örültem. És nem bántam meg. :)
2009. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is olvastam, és válaszoltam is a kérdésre. A 3.oldalon van.

Én vagyok az, aki lányt szeretett volna, majd a 18 hetes uhn kiderült hogy kisfiú és nagyon beteg... 20hetesen szülnöm kellett.

A köv. terhességem eredménye egy kisfiú, aki most 1 éves, csinosan öltöztetem, és nagyon imádom! És nem akartam már az elején sem, hogy lány legyen, csak az érdekelt, hogy egészséges legyen!

Nehogy már egy gyereket azért kelljen szeretni/ nem szeretni, mert éppen fiú vagy lány!


Aki nem ment át ilyen borzalmakon, az sosem fogja megérteni, mekkora kincs egy gyerek, függetlenül a nemétől!

2009. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát. Örülök, hogy azért vannak itt komolyan gondolkozó anyukák. Mindenkinek sok boldogságot!
2009. ápr. 8. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!