Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért tart olyan sokáig a...

Mért tart olyan sokáig a kromoszóma vizsgálat?

Figyelt kérdés

4 hete vették le a vért, és még mindig nincs kész.

6 hetes babámnak a down szindróma gyanúra kértek kromoszóma vizsgálatot.

kinek mi a tapasztalata?

Főleg akiknek pesten vették le


2011. júl. 30. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat, ha nem pont a kérdésedre válaszolok. Nem tudom, neked hol nézik. A barátnőnek Pesten vették le, és Debrecenbe küldték az anyagát, már fél éve! várnak az eredményre.(Genetikailag örökölt veseprobléma kiszűrése). Az az oka, hogy valakinek tudományos kutatásához kell, és szeretetből csinálja, ellenszolgáltatás nélkül. Erről akkor nem tudtak. Az épület alaksorát többször elöntötte a víz, és közben nyári szabadságok is vannak. És nem is tudják mikor lesz kész.
2011. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha magzatvízmintavételre gondolsz, akkor azért mert 2 hét a tenyésztési idő. Nekünk az áek-ben (honvéd kh) vették le márciusban.
2011. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, most olvasom h vért vettek, akkor sorry, nem tudom
2011. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Off! Nekem Szegeden magzatvíz mintavételnél majd 5 hét volt, már borzasztó ideges voltam, mert mindenhol 2-3 hetet írtak. Én telefonálgattam hetente, kezdve a 2. héttől, hogy mikor lesz eredmény. Nagyon nem izgatták magukat. Csörögj rájuk nyogodtan.
2011. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21:25-ös vagyok, egyébként nagyon drukkolok nektek és bízom a csodában, hátha megtörténik! Olvastam a korábbi kérdésed, gondolom ki vagy.
2011. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hét alatt volt eredmény, Bajcsyban vették le a mintát, 3-4 hetet mondtak, de mivel én már "előrehaladott" terhes voltam, (12. héten szokták levenni, és 20-nál jártam) megsürgették az eredményt.
2011. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rájuk csörögtem, nincs kész.

nem várandós vagyok, hanem már 6 hetes a babám down szindróma gyanúval.

Csodában nem hiszek már, csak kíváncsi vagyok az eredményre, és már szeretnénk végre megnyugodni, beletörődni.

másoktól azt hallottam danka babás anyukáktól két hét alatt ott volt az eredmény.

Csak kicsit keserű vagyok, hogy ilyen sokáig éltetik a reményt.

Egyik napom ilyen a másik olyan, nem egyszerű, de úgy látom ők ezt nem próbálták, valószínű azért nem sietnek.

2011. júl. 31. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy nincs semmi baj, és negatív lesz az eredmény. Kitartás!!!!!
2011. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azòta mi történt veletek?
2014. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!