Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kromoszóma vizsgálat a lepény...

Kromoszóma vizsgálat a lepény bolyhainak sejtjeiben. Egy ilyen vizsgálat után mit nem szabad csinálni?

Figyelt kérdés
Mikor vehetem le a tapaszt? Zuhanyozhatom e? Meddig kell pihennem, azaz mikor állhatok munkába? És egyéb dolgok amit szabad vagy nem szabad!
2011. máj. 20. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem tavaly vették le és azt hiszem minimum 1 hét szigorú ágyban fekvés,2 hétig kimélő életmod semi cipekedés, emelgetés és semmi szex. Neked milyen érzés volt?
2011. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok nekem 2 korion-biopsziám volt. Én 2-3 napig rajta hagytam a tapaszt és ugyanúgy 2-3 napig szivaccsal mosakodtam. A 4. nap már zuhanyoztam és lekerült a tapasz is, 1 hétre rá meg már nem is látszott a szorás nyoma, meg is jegyezte a nőgyógyászom milyen szépen begyógyult.
2011. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát amikor az érzéstelenítőt belém nyomták az fájt az után már csak kellemetlen érzés volt! Én két nap után azaz ma reggel le szedtem a ragtapaszt és le is zuhanyoztam! De fürdés után tettem rá egy sima sebtapaszt a biztonság kedvéért! Én is sokat fekszem az ágyban de szokott fájni a derekam a fekvéstől így néha kényelmes fotelba ülök! Te mikor nyugodtál meg hogy már nem lehet baj (azaz hogy már nem vetélhetsz el)?
2011. máj. 20. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia előző vagyok én nem is kaptam érzéstelenítőt, előszőr ultrahangoztak,utána jodoztak,majd ultrahang segítségével bevezeték a tűt,majd leszívták a kelő mennyiséget. Nekem nagyon fájt. Ráadásul az orvoson kivűl még két orvostanhallgató is bent volt a vizsgáloban. Akiknek magyarázta a doki (angolul) mit hogyan kell csinálni. Nekem 13 hetesen vették le és 16.hetesen lett kész az eredmény. A 16. héten volt egy ultrahang (és közölték hogy minden rendben)és akkor nyugodtam meg. Tőllem a Budapesti 1.sz.Szülészeti és Nőgyogyászati Klinikán vették le.Neked hol vették le?
2011. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kecskeméten csinálták
2011. máj. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!