Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 3 hónapos múlt, mikor...

Fiam 3 hónapos múlt, mikor adhatok neki babáknak való gyümölcs leveket? Persze vízzel hígítva.

Figyelt kérdés

Most, hogy jönnek a nagy melegek több folyadék kell neki is, de a vizet nem issza a teát is csak nagy erőlködések után.

Ő tápszeres és nem a hígabb tápot kapja hanem az AR-est, az meg sűrűbb.

köszönöm


2009. ápr. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! lányom is tápos volt meg még az is de én 6 hetes korátol ezt a mecsek bébi teát kapja azt próbáltad? ő azt issza a mai napig pedig már 9 hós lesz.
2009. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én három hónapos korától adtam neki kecskeméti bébiitalt hígítás nélkül! Most 8hós és bio szörpöt adok neki(1000ft 5dl)
2009. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcslevet nyugodtan adhatod neki már hígítás nélkül. Viszont a gyümölcslé nem nagyon szomjoltó egy babának,próbáld meg a babáknak való hippes granulátumos teát nálunk az bevált, mert ízesített, szőlőcukorral és gyümölcs sűrítménnyel, ha már csak egy pár kortyot iszik, az is valami!
2009. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 3,5 hósan adtam a lányomnak gyümileveket (olyat amire 4 hónapos kortól van írva), igaz nem folyadék pótlásnak, hanem a székrekedés kezelésére. Nem kedvelte őket nagyon, úgyhogy hamar áttértünk a gyümievésre. Folyadék pótlásnak a melegben én is teát adok. Most biztos lepontoznak, de a teát "finomra" kell készíteni. Egy kis cukortól, vagy gyümölcscukortól nem lesz semmi baja a kicsinek, és szívesebben megissza majd.

2009. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
6 hónapos korától kaphat csak. Még veszélyes lehet számára akár a hígított gyümölcslé is. Ez nem olyan dolog, mint ahogy sok anyuka hiszi, hogy megkóstoltatja a pici babával, vár 1-2 napot, és lám semmi baja! Akár évek múlva is jelentkezhet a hatása, pl. allergia, rák formájában. A bélrendszer 6 hónapos korig teljesen nyitott, ráadásul a korai hozzátáplálással a bélbolyhok is erősen pusztulnak.
2009. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!