Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet hogy adjátok babátokn...

Tejpépet hogy adjátok babátoknak, kanállal vagy cumisüvegből? Fürdés előtt vagy után adjátok?

Figyelt kérdés
Én eddig délután 4kor adtam neki kanállal,most meg olyat is olvastam hogy üvegből és este fürcsi után. Hogy jobb?
2009. ápr. 7. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdés után adom neki , kanállal. De utána 2 órával közvetlen lefekvés előtt még szopi van.
2009. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én fürcsi után cumisüvegböl és rögtön alszik reggelig!
2009. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
10óraira eszi a fiam gyümivel és kanállal.
2009. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én lefekvéskor adom neki a tejpépet, átalussza az éjszakát vele. Eddig kanalaztunk, de mióta jó idők vannak és még többet vagyunk kint, annyira kifárad estére, hogy nincs türelme megenni kanállal a teljes adagot. ma cumisüvegből adtam neki, félálomban bevágta a teljes adagot:-)
2009. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én kanállal adom neki és még fürdés előtt. Utána fürdést követően még szopik, aztán alszik reggelig.

Azt olvastam, hogy a fogaiknak nem tesz jót, ha cumisüvegből isszák. Mellesleg kanállal is elég szaporán lehet adni. :)))

2009. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fürdetés után; hígabban, mint az előírt; cumisüvegből. Nincs türelme kanalazni olyankor!

Bocs, h belekérdezek, de eddig sem értettem, h miért nem jó üvegből? Tudja vki?

Hiszen kanállal adva is a szájában van amíg nyammog, az üveget is kiveszem, ha elfogyott v már nem kell több. Nem játszik vele, és ha nem szívja, nem jön belőle! Nem értem.

Bocs tényleg a kérdésért, de elmagyarázná vki? Mert ha tényleg nem jó így, inkább adom uzsonnára, kanállal.

Köszi!

2009. ápr. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fürcsi előtt gyümölccsel ízesítve és kanállal, aztán még fürcsi után szopi
2009. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!