Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 7 hetes. Éjszaka...

Kislányom 7 hetes. Éjszaka gyakran hallat hangokat, erőlködik, pukizik, kakil, de nem ébred fel. Ti olyankor felkeltetek a babához, vagy nem? Félálomban vagyok én is, de tudat alatt hallom a másik szobában.

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nem mindig nézem meg ilyenkor, hogy mit csinál, viszont gyötör a lelkiismeret, hogy fel kellene kelnem, hátha rosszul fekszik vagy kitakarózott, de néha olyan fáradt vagyok, hogy mire ezt kigondolom, visszalaszom.
2009. ápr. 7. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak ha sír akkor kelek fel de akkor se ugrok rögtön
2009. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem keltem fel ilyenkor ha ilyen hangokat hallottam.Csak akkor ha felkelt és sírt,mert éhes volt.Tudom,hogy fáradt lehetsz én is ez voltam ebben az ídőszakban,de ameddig nem sír addig nyugodtan aludhatsz.

4hónapos baba anyukája!

2009. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hós a lányom, de én is csak akkor kelek fel és megyek a szobájába ha hallom a bébiőrőn, hogy sír.

De volt már, hogy annyira bealudtam, hogy a nagyfiam, jött szólni, hogy sír a huga.

2009. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposak vagyunk és mai napig ezt csinálja éjszaka.Már kezdem megszokni.Ha fel sír álmában csak akkor kelek fel és cumit adok neki.
2009. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!
2009. ápr. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!