Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga jöhet? Sírt egész...

A foga jöhet? Sírt egész délelőtt kisfiam néha még fel is sikított.

Figyelt kérdés
Alul látszik is neki egy fehér pöttyöcske, az a foga lehet? Most nagy nehezen elaludt. 4 hós
2011. aug. 1. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a fogak mindenre képesek...

Lányom is sokszor sír és felsikít, amikor a foga jön.

Bár babád még elég picike, de simán elképzelhető, hogy jön a foga és az okoz ilyen tüneteket.

2011. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mocorog neki, bár korai lenne, az enyémnek 6 honaposan bujt ki az elsö de tény és valo hogy elötte 2 honappal már nyügös volt, viszont ha már kicsit is kibujt akkor már nem fájt neki csak amig át nem töri az inyt. moss kezet és nyulj a szájába hogy mi az a fehér, ha kemény, akkor a foga bujt ki, vegyél dentinoxot és kend be néha medj egy kis nurofent ha nagyon sikit sir, mert nem tudja elmondani de akkor lehet a foga miatt, igy utolag vissza gondolva nekem nagyon siros babám volt, de mikor hirtelen fel fel sikitoptt, mindig a foga miatt.
2011. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 hós korától nyálzott, 4 hósan fehérlett az ínye, a doki szerint 1-2 nap és kint lesznek a fogak.

5 hós korában még semmi, csak a fehérség, aztán 2 hét nyűglődés következett.Nappal csak ringatva aludt el (előtte önállóan), majd júni 19-én kibújt az egyik, 21-én a másik fogacska.

Onnantól önállóan alszik megint, bár most is kicsit nyűgösebb néha és alig tud nappal aludni.A ringatás sem jön be.Tegnap eléggé túlpörgött, egy órával hamarabb megfürdettem, de csak nem tudott elaludni.Sírt és nyűglődött, aztán egyszer csak kifáradt és bealudt.

Elég nehéz időszak ez, de túl kell élni.Én még hálát adok az Istennek, hogy viszonylag könnyen megy:)

Nálunk nagyon bevált a Dentinox:egy borsónyit a fehér részre és gyorsan cumit neki, hogy ne nyalja le.De ezt csak 3-szor lehet egy nap.

Van többféle fogzáskönnyítő és homeopátiás szer.Mindkettőtöknek jót tennél vele:)

7 hós a lánykám

2011. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!